Dbpbc.pl

Dbpbc ma miejsce 574 w rankingu w Polsce. 'Deutsche Bank Polska S.A - konta bankowe, kredyty, lokaty, fundusze inwestycyjne, usługi maklerskie.'

574Miejsce w rankingu w Polsce

42 025Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie1 587 600
Odwiedzających miesięcznie 661 500
Wartość na odwiedzającego--
Szacowana wartość493 228 zł *
Linki zewnętrzne353
Ilość stron--
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 29.05.2016

Podobne domeny
  • dbpedia - DBPedia :

    dbpedia.org

  •  Tworzenie stron internetowych Wrocław

    dbpia.pl

  • dbpk.pl

    dbpk.pl

  • DBPlus

    dbplus.com.pl

  • DBPlus

    dbplus.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje5,20%4,40%
Polska 574 93,20%94,20%
Niemcy 124 353 0,80%0,80%
Stany Zjednoczone 508 805 0,80%0,70%

Jest najpopularniejsza w krajach, Stany Zjednoczone, Niemcy i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Torun3092.20%1.90%2.20
Polska3514.40%3.60%2.00
Warsaw35537.10%32.10%2.10
Gdansk5354.10%3.10%1.80
Poznan9895.00%4.30%2.10
Wroclaw13492.50%5.80%6.00
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie35 3151 967
Dzienna Liczba Odwiedzających10 058 -6,86%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien32 3861 909
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony17 405 -8,06%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien55 2133 337
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika2,28 -1,30%
Zawartość

www.Dbpbc.pl

Tematy: Biuro Prasowe, Aktualności, i Kariera.

Szacowana ilość 10 998 dziennych odwiedzających, każdy przegląda średnio 2,28 stron.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Deutsche Bank
Hessen
Frankfurt Am Main
Niemcy
50.11552, 8.68417

Jest utrzymywany przez Deutsche Bank (Hessen, Frankfurt Am Main,) używając serwera sieciowego Apache-Coyote/1. Posiada 2 adresów DNS, ns2.domainnetwork.se, i ns.domainnetwork.se. Środowisko języka programowania to Servlet 2.5; JBoss-5.0/JBossWeb-2.1.

IP: 160.83.8.78

Wspierane przez: Servlet 2.5; JBoss-5.0/JBossWeb-2.1

Web serwer: Apache-Coyote/1

kodowanie: utf-8

Czas ładowania witryny to 921 milisekund, mniej niż 71% innych badanych stron.

Ustawienia Serwera
Date:--
Server:Apache-Coyote/1.1
X-Powered-By:Servlet 2.5; JBoss-5.0/JBossWeb-2.1
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Content-Language:pl
Set-Cookie:--
DB-Nickname:VTJGc2RHVmtYMTlJaGhSL1RzbURuYVhYUFdCc0ZUcTlHaUV5RWQ3MWp4bz0=
X-DB-NAR:68593-1
Transfer-Encoding:chunked