Dachy-fasady.pl

Dachy-fasady ma miejsce 719 w rankingu w Polsce. 'dachy-fasady.pl - oferta sprzedaży domeny.'

719Miejsce w rankingu w Polsce

38 969Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie1 289 131
Odwiedzających miesięcznie 740 880
Wartość na odwiedzającego--
Szacowana wartość552 468,84 zł *
Linki zewnętrzne23 327
Ilość stron--
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 29.05.2016

Podobne domeny
  • dachy-fudala.pl odśnieżanie dachów, expresowe naprawy dachów Pomorskie, pogotowie dekarskie Człuchów

    dachy-fudala.pl

  •  dachy - Supro.pl, Naprawa dachów, Remonty dachów, Pokrycia dachowe

    dachy-gdansk.pl

  • dachy-grodecki.pl

    dachy-grodecki.pl

  • Firma dekarska Gwiazda - profesjonalne pokrycia dachowe

    dachy-gwiazda.pl

  • Dachy Juroszek

    dachy-juroszek.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje14,80%9,70%
Polska 719 70,80%80,90%
Niemcy 49 920 2,60%1,70%
Zjednoczone Królestwo 56 416 2,10%1,20%
Iran 59 921 0,70%0,50%
Wlochy 61 433 1,00%0,90%
Indie 89 293 3,70%2,40%
Stany Zjednoczone 128 431 4,40%2,70%

Większość odwiedzających pochodzi z Indie, Wlochy, Iran, Zjednoczone Królestwo, Niemcy i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Szczecin4043.90%2.80%1.30
Warsaw61318.20%22.90%2.30
Katowice6862.70%2.40%1.60
Wroclaw7353.80%15.20%7.00
Gdansk12431.90%1.00%1.00
Poznan19273.10%1.80%1.10
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie32 747 -7 812
Dzienna Liczba Odwiedzających12 412+21%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien26 321 -5 703
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony14 704+27%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien64 441 -21 467
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika1,55+5%
Zawartość

www.Dachy-fasady.pl

Tematy: Przechwytywanie Domen, Rejestracja Domen, Serwery I Hosting, Wycena Domen, i Bieżące Aukcje Domen.

13 572 użytkowników odwiedza tę witrynę codziennie, każdy przegląda 1,55 stron.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Greener
Mazowieckie
Warsaw
Polska
52.22977, 21.01178

Jej lokalny adres IP to 212.91.6.58. Jest utrzymywany przez Greener (Mazowieckie, Warsaw,) używając serwera sieciowego Apache.

IP: 212.91.6.58

Web serwer: Apache

kodowanie: utf-8

PING www. (212.91.7.33) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od IP-212-91-7-33.as48707.pl (212.91.7.33): icmp_seq=1 ttl=53 czas=170 ms
64 bajty od IP-212-91-7-33.as48707.pl (212.91.7.33): icmp_seq=2 ttl=53 czas=180 ms
64 bajty od IP-212-91-7-33.as48707.pl (212.91.7.33): icmp_seq=3 ttl=53 czas=165 ms
--- www. ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2168ms
rtt min/avg/max/mdev = 165.901/172.102/180.083/5.944 ms
rtt min/avg/max/mdev = 165.901/172.102/180.083/5.944 ms

Serwer jest wolniejszy niż 79% badanych witryn, z 750 milisekund. Co więcej, w teście ping zerejestrowano czas 170 ms.

Ustawienia Serwera
Date:--
Server:Apache
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
X-Frame-Options:SAMEORIGIN
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=utf-8