Cylex.pl

Cylex ma miejsce 584 w rankingu w Polsce. 'Cylex baza danych Polska.'

584Miejsce w rankingu w Polsce

43 036Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie1 200 226
Odwiedzających miesięcznie 264 057
Wartość na odwiedzającego0,34 zł
Szacowana wartość197 448,7 zł *
Linki zewnętrzne4 129
Ilość stron753 000
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 29.05.2016

Podobne domeny
  • cymbidium.org Cymbidium Society of America, CSA Officers and Directors, Renewal Payment Only Form

    cymbidium.org

  •  » The soundtrack, Features, Solitaire list, Game examples

    cynagames.com

  • cynamon-hotel.pl

    cynamon-hotel.pl

  • AKTUALNOŚCI

    cyphotilapiagibberosa.pl

  • Cypiss.pl - Odzież damska - Hurtownia odzieży Kraków

    cypiss.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje2,50%2,60%
Polska 584 96,60%96,10%
Niemcy 104 692 0,90%1,30%

Odwiedzający pochodzą z krajów, Niemcy i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Wroclaw4818.90%8.90%1.60
Polska4953.50%3.20%1.50
Lodz5703.70%4.80%2.10
Poznan6597.80%6.50%1.40
Szczecin6732.10%2.80%2.10
Warsaw79716.80%17.00%1.70
Gdansk11971.80%1.50%1.40
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie36 1652 030
Dzienna Liczba Odwiedzających10 914 -4,40%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien29 9321 153
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony13 804 -12,41%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien68 2865 551
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika1,65 -8,33%
Zawartość

www.Cylex.pl

Tematy: Strona Główna, i Napisz Opinię.

Średnio 1,65 stron jest oglądanych każdego dnia, każda przez około 11 934 odwiedzjących dziennie.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Obone Gmbh
Rheinland-pfalz
Oberhausen
Niemcy
49.09694, 8.05833

Jest utrzymywany przez Obone Gmbh (Rheinland-pfalz, Oberhausen,) używając serwera sieciowego Microsoft-IIS/7. Środowisko języka programowania to ASP.NET.

IP: 82.207.174.104

Wspierane przez: ASP.NET

Web serwer: Microsoft-IIS/7

kodowanie: utf-8

PING (82.207.174.104) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od 82.207.174.104: icmp_seq=1 ttl=46 czas=121 ms
64 bajty od 82.207.174.104: icmp_seq=1 ttl=46 czas=121 ms

W teście ping zarejestrowano czas 121 ms, a średni czas załadowania pełnej strony to 1501 milisekund. To wolniej niż 45% badanych stron.

Ustawienia Serwera
Cache-Control:private
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Server:Microsoft-IIS/7.5
Set-Cookie:--
X-AspNet-Version:2.0.50727
X-Powered-By:ASP.NET
X-UA-Compatible:IE=edge
Date:--
Content-Length:48106