Cyfrowypolsat.pl

Cyfrowypolsat ma miejsce 519 w rankingu w Polsce. 'Cyfrowy Polsat - Twój Multimedialny Dom.'

519Miejsce w rankingu w Polsce

26 197Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie2 250 423
Odwiedzających miesięcznie 1 358 247
Wartość na odwiedzającego0,12 zł
Szacowana wartość1,01 Mln zł *
Linki zewnętrzne1 233
Ilość stron1 171 500
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 29.05.2016

Podobne domeny
  • cyfrowypolsat.radom.pl polsat, radom, cyfrowy polsat

    cyfrowypolsat.radom.pl

  •  IPLA, ATM Grupa, nowe hasło, · Forum

    cyfrowypolsatnews.pl

  • cyfrowyposlat.pl

    cyfrowyposlat.pl

  • www.cyfrowypowiat.pl

    cyfrowypowiat.pl

  • home.pl : Najlepszy hosting. Domeny, serwery, e-mail, sklepy internetowe, SSL

    cyfrowyprzewodnik.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje7,10%9,10%
Polska 519 81,00%72,70%
Irlandia 3 277 2,50%6,20%
Belgia 6 346 2,10%5,10%
Zjednoczone Królestwo 14 312 5,60%5,10%
Niemcy 51 417 1,60%1,80%

Niemcy, Zjednoczone Królestwo, Belgia, Irlandia i Polska są krajami, z których pochodzi najwięcej odwiedzjących.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Trzemeszno267.00%7.20%2.90
Stalowa Wola282.60%3.80%4.00
Zory451.50%1.20%2.20
Mielec491.70%0.90%1.40
Warsaw55516.50%15.50%2.60
Katowice6352.50%1.60%1.80
Wroclaw8803.50%3.90%3.10
Lublin10221.40%1.20%2.50
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie22 014 -1 915
Dzienna Liczba Odwiedzających14 980+6%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien21 906 -1 229
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony35 409+17%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien28 095 -5 043
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika3,06+10%
Zawartość

www.Cyfrowypolsat.pl

Tematy: Zaloguj Się Do Icok, Punkty Sprzedaży, Mapa Zasięgu Usługi Internet, Telewizja, Internet Lte, i Telefon.

Kategoria: 'Telewizja/Cyfrowa'

Ta witryna ma około 16 380 użytkowników dziennie, przeglądających średnio 3,06 stron każdy.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Interia.pl Sp Z.o.o.
Malopolskie
Krakow
Polska
50.08333, 19.91667

Posiada 3 adresów DNS, dns2.cyfrowypolsat.pl, dns4.cyfrowypolsat.pl, i dns.cyfrowypolsat.pl. Jej numer IP 217.74.70.147. Jej serwer jest zlokalizowany w Interia.pl Sp Z.o.o (Malopolskie, Krakow.)

IP: 217.74.70.147

kodowanie: iso-8859-2

PING www. (217.74.70.147) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od cyfrowypolsat.interia.pl (217.74.70.147): icmp_seq=1 ttl=51 czas=140 ms
64 bajty od cyfrowypolsat.interia.pl (217.74.70.147): icmp_seq=2 ttl=51 czas=140 ms
64 bajty od cyfrowypolsat.interia.pl (217.74.70.147): icmp_seq=3 ttl=51 czas=141 ms
--- www. ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2142ms
rtt min/avg/max/mdev = 140.806/140.962/141.105/0.122 ms
rtt min/avg/max/mdev = 140.806/140.962/141.105/0.122 ms

Ping na serwerze wynosi 140 ms, a średni czas ładowania strony to 1495 milisekund.

Ustawienia Serwera
Date:--
Set-Cookie:--
X-UA-Compatible:IE=EmulateIE8
Ajax-Expired:View state could't be restored - reload page ?
Content-Type:text/html;charset=iso-8859-2
Content-Language:pl