Cuit.pl

Cuit ma miejsce 785 w rankingu w Polsce.

785Miejsce w rankingu w Polsce

61 118Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie2 037 420
Odwiedzających miesięcznie 370 440
Wartość na odwiedzającego--
Szacowana wartość276 613,74 zł *
Linki zewnętrzne3 570
Ilość stron--
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 29.05.2016

Podobne domeny
  • cuiu - Centrum usług i ubezpieczeń - Wejherowo - Landmark | Facebook

    cuiu.pl

  • New Page 1

    cuj.pl

  • cuk-admin.pl

    cuk-admin.pl

  • UK Pro Audio Distributor - CUK Audio

    cuk-audio.com

  • cuk-tr.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje1,00%0,40%
Polska 785 97,70%98,60%
Niemcy 121 385 1,30%1,00%

Większość odwiedzających pochodzi z Niemcy i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Zawonia165.00%4.60%5.00
Jawor282.60%5.10%10.00
Kanczuga506.30%3.70%3.00
Tychy735.20%4.20%4.00
Bydgoszcz1259.70%42.00%22.00
Gliwice2463.20%1.50%2.40
Wroclaw7919.40%4.40%2.40
Warsaw99522.80%10.30%2.30
Poznan15665.60%2.40%2.20
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie51 36013 906
Dzienna Liczba Odwiedzających5 414 -22,16%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien57 55811 027
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony20 105 -47,98%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien48 42522 231
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika4,80 -33,10%
Zawartość

www.Cuit.pl

Kategoria: 'Internet/Hosting' i 'Władysławowo/Biznes'

5 920 użytkowników odwiedza tę witrynę codziennie, każdy przegląda 4,80 stron.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Home.pl S.a.
Zachodniopomorskie
Szczecin
Polska
53.42894, 14.55302

Jej 3 serwerów nazw to ns1.az.pl, ns2.az.pl, i ns3.az.pl. Home.pl S.a (Zachodniopomorskie, Szczecin) jest lokalizacją serwera Apache/2. Środowisko języka programowania to PHP/4.4.9.

IP: 46.41.144.9

Wspierane przez: PHP/4.4.9

Web serwer: Apache/2

kodowanie: utf-8

PING www. (46.41.144.9) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od h2-domains.home-whs.pl (46.41.144.9): icmp_seq=1 ttl=54 czas=149 ms
64 bajty od h2-domains.home-whs.pl (46.41.144.9): icmp_seq=2 ttl=54 czas=153 ms
64 bajty od h2-domains.home-whs.pl (46.41.144.9): icmp_seq=3 ttl=54 czas=148 ms
--- www. ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 1998ms
rtt min/avg/max/mdev = 148.715/150.340/153.150/2.044 ms
rtt min/avg/max/mdev = 148.715/150.340/153.150/2.044 ms

Serwer jest wolniejszy niż 70% badanych witryn, z 948 milisekund. Co więcej, w teście ping zerejestrowano czas 149 ms.

Ustawienia Serwera
Date:--
Server:Apache/2.2.11 (Unix) PHP/4.4.9
X-Powered-By:PHP/4.4.9
Content-Length:63
Content-Type:text/html