Cui.pl

Cui ma miejsce 1 250 w rankingu w Polsce. 'Centrum Us.'

1 250Miejsce w rankingu w Polsce

100 532Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie820 260
Odwiedzających miesięcznie 88 323
Wartość na odwiedzającego--
Szacowana wartość66 496,48 zł *
Linki zewnętrzne78
Ilość stron255
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 29.05.2016

Podobne domeny
  • cui.wroclaw.pl CUI, Wrocław, Centrum Usług Informatycznych

    cui.wroclaw.pl

  • Domena na sprzedaż

    cui24.pl

  • cuiavia.pl

    cuiavia.pl

  • home.pl : Najlepszy hosting. Domeny, serwery, e-mail, sklepy internetowe, SSL

    cuif.pl

  • CUiK.pl - Centrum Ubezpieczeń i Kredytów

    cuik.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Polska 1 250 97,30%97,20%
Zjednoczone Królestwo 78 126 2,70%2,80%

Większość odwiedzających pochodzi z Zjednoczone Królestwo i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Lowicz127.40%24.20%10.00
Grudziadz239.30%9.00%3.10
Jaslo654.60%1.50%1.00
Bydgoszcz31010.60%10.70%3.20
Bielsko-biala3204.40%1.40%1.00
Lublin4479.60%9.30%3.10
Poznan13387.90%7.20%2.90
Wroclaw22785.00%2.40%1.60
Warsaw282512.30%8.30%2.10
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie84 481 -17 273
Dzienna Liczba Odwiedzających3 659+17%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien84 474 -17 107
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony8 402+22%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien107 119 -25 156
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika3,00+4%
Zawartość

www.Cui.pl

Kategoria: 'Usługi bankowe/Online'

4 001 użytkowników odwiedza tę witrynę codziennie, każdy przegląda 3,00 stron.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Asseco Poland S.a.
Dolnoslaskie
Wroclaw
Polska
51.1, 17.03333

Jest utrzymywany przez Asseco Poland S.a (Dolnoslaskie, Wroclaw,) używając serwera sieciowego Apache. Jej numer IP 193.27.205.76.

IP: 193.27.205.76

Web serwer: Apache

kodowanie: utf-8

Serwer jest szybszy niż 83% badanych stron, z 686 milisekund.

Ustawienia Serwera
Date:--
Server:Apache
Last-Modified:--
ETag:"de619-261-4f518ac534080"
Accept-Ranges:bytes
Content-Length:609
Vary:Accept-Encoding
Content-Type:text/html