Cracow.com.pl

Cracow ma miejsce 306 w rankingu w Polsce. 'Oferta sprzedaży domeny cracow.com.pl (cracow.)'

306Miejsce w rankingu w Polsce

20 669Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie8 305 794
Odwiedzających miesięcznie 965 790
Wartość na odwiedzającego--
Szacowana wartość719 842,36 zł *
Linki zewnętrzne11 432
Ilość stron60
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 29.05.2016

Podobne domeny
  • cracow - Ciekawe miejsca w różnych miastach

    cracow.net.pl

  •  Eastern Europe, Central Europe

    cracow.pl

  • cracow16.pl

    cracow16.pl

  • Cracow 2022

    cracow2022.pl

  • [ cracow2026.pl ]

    cracow2026.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje6,20%4,00%
Polska 306 86,90%92,60%
Irlandia 4 089 1,90%1,10%
Australia 22 251 1,30%0,70%
Zjednoczone Królestwo 45 844 1,30%0,50%
Niemcy 51 648 1,40%0,50%
Stany Zjednoczone 226 381 1,10%0,60%

Jest najpopularniejsza w krajach, Stany Zjednoczone, Niemcy, Zjednoczone Królestwo, Australia, Irlandia i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Mogilno80.90%1.80%18.00
Leszno103.60%4.90%13.00
Opalenica111.40%2.80%18.00
Kielce394.80%8.10%15.00
Bielsko-biala604.20%1.10%2.30
Olsztyn826.10%0.80%1.30
Polska1064.20%9.60%21.00
Radom1232.50%0.90%3.20
Poznan1728.40%12.80%14.00
Warsaw33017.20%22.90%12.00
Wroclaw4155.30%2.50%4.30
Gdynia5081.20%0.30%2.20
Szczecin7591.50%0.30%1.60
Lublin8691.30%0.50%4.00
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie17 369743
Dzienna Liczba Odwiedzających14 766 -5,98%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien22 1831 399
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony95 425+4,8%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien10 848 -404
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika8,40+12%
Zawartość

www.Cracow.com.pl

Tematy: Wypełnij Formularz Kontaktowy, i Zmień Obrazek.

Kategoria: 'Domeny/Rejestratorzy'

Szacowana ilość 16 146 dziennych odwiedzających, każdy przegląda średnio 8,40 stron.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Home.pl S.a.
Mazowieckie
Warsaw
Polska
52.22977, 21.01178

Jej lokalny adres IP to 62.129.243.50. Home.pl S.a (Mazowieckie, Warsaw) jest lokalizacją serwera IdeaWebServer/v0. Jej 2 serwerów nazw to ns2.premium.pl, i ns1.premium.pl.

IP: 62.129.243.50

Web serwer: IdeaWebServer/v0

kodowanie: utf-8

PING www. (62.129.243.50) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od parking.premium.pl (62.129.243.50): icmp_seq=1 ttl=53 czas=165 ms
64 bajty od parking.premium.pl (62.129.243.50): icmp_seq=2 ttl=53 czas=161 ms
64 bajty od parking.premium.pl (62.129.243.50): icmp_seq=3 ttl=53 czas=150 ms
--- www. ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 150.788/159.191/165.778/6.261 ms
rtt min/avg/max/mdev = 150.788/159.191/165.778/6.261 ms

Czas ładowania witryny to 1233 milisekund, wolniej niż 56% innych badanych witryn. Co więcej, ping na serwerze wynosi 165 ms.

Ustawienia Serwera
Date:--
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
Transfer-Encoding:chunked
Connection:keep-alive
Server:IdeaWebServer/v0.80
X-UA-Compatible:IE=edge
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--