Citibankonline.pl

Citibankonline ma miejsce 230 w rankingu w Polsce. 'Citibank Online.'

230Miejsce w rankingu w Polsce

18 194Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie7 747 488
Odwiedzających miesięcznie 638 940
Wartość na odwiedzającego0,56 zł
Szacowana wartość476 657,06 zł *
Linki zewnętrzne74
Ilość stron41 100
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 29.05.2016

Podobne domeny
  • citibikenyc.com Gift Store, Get The App, Events

    citibikenyc.com

  • Moje finanse

    citibnak.pl

  • citibnk.pl

    citibnk.pl

  • Strona Główna - Comernet

    citiboard.pl

  • Galactica - Oprogramowanie dla firm

    citibox.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje1,90%1,90%
Polska 230 93,40%94,70%
Irlandia 3 197 2,00%1,10%
Zjednoczone Królestwo 37 322 1,10%1,20%
Japonia 62 230 0,80%0,50%
Stany Zjednoczone 235 016 0,80%0,70%

Odwiedzający pochodzą z krajów, Stany Zjednoczone, Japonia, Zjednoczone Królestwo, Irlandia i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Wisla11.80%3.20%11.00
Konin72.10%5.20%16.00
Dolice92.00%1.20%3.80
Sochaczew141.90%1.90%6.00
Olsztyn1142.20%2.60%7.00
Polska1204.10%3.30%5.00
Warsaw17428.40%28.40%6.20
Lodz2243.20%3.40%6.00
Gdansk2863.30%1.40%2.70
Poznan3824.60%3.90%5.20
Wroclaw4014.10%3.50%5.30
Bydgoszcz5611.30%0.90%4.00
Szczecin6061.00%0.80%4.00
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie15 289 -3 709
Dzienna Liczba Odwiedzających18 404+23%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien18 049 -4 026
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony83 272+30%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien12 411 -3 671
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika5,90+6%
Zawartość

www.Citibankonline.pl

Średnio 5,90 stron jest oglądanych każdego dnia, każda przez około 20 124 odwiedzjących dziennie.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Akamai Technologies Inc.
Virginia
Ashburn
Stany Zjednoczone
39.04372, -77.48749

Jej 2 serwerów nazw to ns2.nsroot2.com, i ns1.nsroot1.com. Jest utrzymywany przez Akamai Technologies Inc (Virginia, Ashburn,) używając serwera sieciowego unknown. Jej numer IP 184.84.249.242.

IP: 184.84.249.242

Web serwer: unknown

kodowanie: utf-8

PING e5424.g.akamaiedge.net (23.207.36.116) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od a23-207-36-116.deploy.static.akamaitechnologies.com (23.207.36.116): icmp_seq=1 ttl=57 czas=10.8 ms
64 bajty od a23-207-36-116.deploy.static.akamaitechnologies.com (23.207.36.116): icmp_seq=2 ttl=57 czas=10.7 ms
64 bajty od a23-207-36-116.deploy.static.akamaitechnologies.com (23.207.36.116): icmp_seq=3 ttl=57 czas=10.7 ms
--- e5424.g.akamaiedge.net ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2013ms
rtt min/avg/max/mdev = 10.786/10.800/10.829/0.121 ms
rtt min/avg/max/mdev = 10.786/10.800/10.829/0.121 ms

W teście ping zarejestrowano czas 10.8 ms, a średni czas załadowania pełnej strony to 1004 milisekund. To wolniej niż 67% badanych stron.

Ustawienia Serwera
Server:unknown
Content-Type:text/html
P3P:--
Cache-Control:no-cache, must-revalidate, proxy-revalidate, no-store
Last-Modified:--
Pragma:no-cache
Expires:--
Date:--
Content-Length:1583
Connection:keep-alive
Set-Cookie:--