Cinema-city.pl

Cinema-city ma miejsce 386 w rankingu w Polsce. 'Cinema City - Strona główna.'

386Miejsce w rankingu w Polsce

29 007Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie2 190 888
Odwiedzających miesięcznie 1 319 014
Wartość na odwiedzającego0,23 zł
Szacowana wartość982 974,64 zł *
Linki zewnętrzne1 014
Ilość stron133 200
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 29.05.2016

Podobne domeny
  • cinema-eos.pl eos2, eos1

    cinema-eos.pl

  •  Kino konesera, Babskie wieczory, Dla firm, Szkoły

    cinema-lumiere.pl

  • cinema-monitoring.pl

    cinema-monitoring.pl

  • cinema-movies.com Daten

    cinema-movies.com

  • Strona domeny cinema-online.com.pl

    cinema-online.com.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje0,50%0,30%
Polska 386 99,00%99,40%
Stany Zjednoczone 606 672 0,50%0,30%

Stany Zjednoczone i Polska są krajami, z których pochodzi najwięcej odwiedzjących.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Chybie451.40%1.70%2.80
Myslenice761.50%0.60%1.00
Gliwice1002.20%2.10%2.20
Zabrze1411.40%1.30%2.10
Katowice1914.60%5.30%2.60
Torun2221.90%2.10%2.50
Bydgoszcz2533.20%6.10%4.40
Lodz3713.80%3.40%2.00
Poznan3767.30%7.60%2.40
Warsaw37823.20%20.50%2.00
Lublin4963.40%1.70%1.10
Gdansk5562.30%2.60%2.60
Polska7551.30%1.80%3.00
Wroclaw24491.30%0.90%1.60
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie24 376 -12 586
Dzienna Liczba Odwiedzających14 766+49%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien22 318 -10 711
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony26 257+62%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien37 537 -23 275
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika2,32+8%
Zawartość

www.Cinema-city.pl

Tematy: Repertuar, Warszawa, Arkadia, Bemowo, i Janki.

Kategoria: 'Kultura/Kino' i 'Kultura/Kino'

Ta witryna ma około 16 146 użytkowników dziennie, przeglądających średnio 2,32 stron każdy.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Iq Pl Sp. Z O.o.
Pomorskie
Gdansk
Polska
54.35205, 18.64637

Jest utrzymywany przez Iq Pl Sp. Z O.o (Pomorskie, Gdansk,) używając serwera sieciowego Apache/2. Jej numer IP 46.248.165.51.

IP: 46.248.165.51

Web serwer: Apache/2

kodowanie: utf-8

PING (46.248.165.51) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od r165-51.rev.iq.pl (46.248.165.51): icmp_seq=1 ttl=51 czas=139 ms
64 bajty od r165-51.rev.iq.pl (46.248.165.51): icmp_seq=2 ttl=51 czas=139 ms
64 bajty od r165-51.rev.iq.pl (46.248.165.51): icmp_seq=3 ttl=51 czas=139 ms
--- ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 139.950/139.960/139.969/0.305 ms
rtt min/avg/max/mdev = 139.950/139.960/139.969/0.305 ms

Ping na serwerze wynosi 139 ms, a średni czas ładowania strony to 1483 milisekund.

Ustawienia Serwera
Server:Apache/2.2.16 (Debian)
Set-Cookie:--
Vary:User-Agent,Accept-Encoding
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Cache-Control:max-age=120, public, s-maxage=120
X-EffectiveURI:/
X-EffectiveHost:
X-Cacheable:YES
Content-Length:169687
Date:--
X-Varnish:127143103
Age:0
Via:1.1 varnish
Connection:keep-alive
X-Cache:MISS