Chip.pl

Chip ma miejsce 313 w rankingu w Polsce. 'Chip.pl - Komputery: recenzje, opinie, programy, testy.'

313Miejsce w rankingu w Polsce

21 378Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie2 766 261
Odwiedzających miesięcznie 836 216
Wartość na odwiedzającego0,24 zł
Szacowana wartość623 317,31 zł *
Linki zewnętrzne2 707
Ilość stron745 500
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 29.05.2016

Podobne domeny
  • chip1stop.pl 電子部品, 半導体, 通販

    chip1stop.pl

  •  Toner hp laserjet m1132 mfp, drukarka, Zamiennik tonera M1120 MFP, drukarka

    chipart.pl

  • chipboards.pl

    chipboards.pl

  • Chipbox | świat sklepów w internecie

    chipbox.pl

  • chipcar-tuning

    chipcar.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje2,30%1,50%
Polska 313 91,10%89,40%
Irlandia 7 853 0,80%1,00%
Zjednoczone Królestwo 14 367 3,20%5,00%
Hiszpania 26 237 1,20%1,70%
Niemcy 106 633 0,60%0,40%
Stany Zjednoczone 235 287 0,90%1,10%

Jest najpopularniejsza w krajach, Stany Zjednoczone, Niemcy, Hiszpania, Zjednoczone Królestwo, Irlandia i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Jarocin81.70%4.20%5.00
Szczecinek132.00%2.90%3.00
Legnica422.10%2.80%2.70
Walbrzych991.40%1.10%1.70
Lubin990.80%0.90%2.30
Tczew1000.90%1.00%2.20
Lodz2424.50%3.10%1.40
Warsaw30120.60%22.50%2.30
Wroclaw3195.50%7.50%2.80
Szczecin3432.80%1.40%1.00
Torun4000.90%0.70%1.40
Bydgoszcz6501.60%0.80%1.10
Lublin6741.60%1.10%1.40
Poznan7643.40%2.50%1.60
Polska7661.00%1.40%3.00
Gdansk9351.30%0.80%1.40
Katowice17940.70%0.30%1.00
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie17 965 -3 099
Dzienna Liczba Odwiedzających21 186+19%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien15 668 -2 760
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony32 859+16%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien30 262 -5 280
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika2,02 -2,42%
Zawartość

www.Chip.pl

Tematy: Przejdź Do Nawigacji, Zgłoś Uwagę, Bezpieczeństwo, i Internet I Sieci.

Kategoria: 'Aktualności i media/Czasopisma'

Szacowana ilość 23 166 dziennych odwiedzających, każdy przegląda średnio 2,02 stron.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Pixelate Ventures Sp. Z O.o.
Mazowieckie
Warsaw
Polska
52.22977, 21.01178

Jej 2 serwerów nazw to ns1.burdanet.pl, i dns2.burdamedia.pl. Jej serwer jest zlokalizowany w Pixelate Ventures Sp. Z O.o (Mazowieckie, Warsaw.) Środowisko języka programowania to Treehouse.

IP: 91.208.189.62

Wspierane przez: Treehouse

kodowanie: utf-8; charset

PING www. (91.208.189.62) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od (91.208.189.62): icmp_seq=1 ttl=52 czas=134 ms
64 bajty od (91.208.189.62): icmp_seq=2 ttl=52 czas=134 ms
64 bajty od (91.208.189.62): icmp_seq=3 ttl=52 czas=134 ms
--- www. ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2137ms
rtt min/avg/max/mdev = 134.481/134.715/134.847/0.165 ms
rtt min/avg/max/mdev = 134.481/134.715/134.847/0.165 ms

Czas ładowania witryny to 2771 milisekund, mniej niż 83% inych badanych witryn. Co więcej, ping na serwerze wynosi 134 ms.

Ustawienia Serwera
Date:--
Content-Language:pl
Expires:--
Content-Type:text/html;;charset=utf-8; charset=utf-8
X-Powered-By:Treehouse
Content-Length:126100
Accept-Ranges:bytes
Age:37
Via:1.1 varnish
Via:1.1
Cache-Control:private
Vary:Accept-Encoding