Ceidg.gov.pl

Ceidg ma miejsce 472 w rankingu w Polsce. 'CEIDG - jak otworzyć firmę, jak rozpocząć biznes, działalność gospodarcza zakładanie, jak rozpocząć działalność gospodarczą.'

472Miejsce w rankingu w Polsce

35 624Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie2 000 376
Odwiedzających miesięcznie 287 248
Wartość na odwiedzającego0,54 zł
Szacowana wartość214 667,33 zł *
Linki zewnętrzne1 275
Ilość stron34 050
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 29.05.2016

Podobne domeny
  • ceidk.pl Strona główna, O nas, Akredytacja

    ceidk.pl

  •  O nas, Kursy, Egzaminy, Nowa strona internetowa

    ceiglodz.pl

  • ceii.pl

    ceii.pl

  • CEiIK - Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie: CEiIK 

    ceik.pl

  • ceil.pl - oferta sprzedaży domeny

    ceil.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje1,30%1,10%
Polska 472 98,70%98,90%

Większość odwiedzających pochodzi z Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Suraz72.40%1.00%1.10
Turek201.60%1.70%2.80
Wloclawek452.10%2.10%2.60
Bielsko-biala2141.90%1.30%1.90
Szczecin3363.90%3.30%2.20
Poznan4138.00%10.90%3.60
Warsaw51520.50%19.10%2.40
Wroclaw5526.60%6.00%2.40
Lodz6232.80%3.30%3.10
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie29 936 -3 638
Dzienna Liczba Odwiedzających11 128+11%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien28 996 -3 204
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony24 006+15%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien40 824 -6 383
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika2,80+4%
Zawartość

www.Ceidg.gov.pl

Tematy: Zaloguj, Strona Główna, Formularze I Instrukcje, Baza Przedsiębiorców, i Obowiązujące Przepisy.

Kategoria: 'Administracja rządowa/Gospodarka'

12 168 użytkowników odwiedza tę witrynę codziennie, każdy przegląda 2,80 stron.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Ministerstwo Gospodarki
Mazowieckie
Warsaw
Polska
52.22977, 21.01178

Środowisko języka programowania to ASP.NET. Jest 2 serwerów nazw, ci2.mg.gov.pl, i ci1.mg.gov.pl. Jest utrzymywany przez Ministerstwo Gospodarki (Mazowieckie, Warsaw,) używając serwera sieciowego Microsoft-IIS/7.

IP: 213.17.182.85

Wspierane przez: ASP.NET

Web serwer: Microsoft-IIS/7

kodowanie: utf-8

Serwer jest szybszy niż 41% badanych stron, z 1618 milisekund.

Ustawienia Serwera
Cache-Control:private
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Server:Microsoft-IIS/7.5
Set-Cookie:--
X-AspNet-Version:4.0.30319
X-Powered-By:ASP.NET
Date:--
Content-Length:20525