Catshare.net

Catshare ma miejsce 450 w rankingu w Polsce. 'CatShare.net - hosting with the claw.'

450Miejsce w rankingu w Polsce

30 048Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie2 706 858
Odwiedzających miesięcznie 273 509
Wartość na odwiedzającego--
Szacowana wartość204 421,92 zł *
Linki zewnętrzne596
Ilość stron135
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 29.05.2016

Podobne domeny
  • catshow.eu [Info], EKKR - Warszawa 30/11-01/12/13, RORAK Orre

    catshow.eu

  •  , , Szczegóły poniżej, 

    catsitter.pl

  • catsitting.pl

    catsitting.pl

  • catskill.pl Daten

    catskill.pl

  • Genio Gato Hodowla Kot

    catsmainecoon.eu

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje3,70%1,30%
Polska 450 89,60%83,40%
Niemcy 15 177 4,10%13,80%
Zjednoczone Królestwo 47 415 2,00%0,90%
Stany Zjednoczone 512 125 0,50%0,60%

Większość odwiedzających pochodzi z Stany Zjednoczone, Zjednoczone Królestwo, Niemcy i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Radom327.10%8.30%3.90
Wroclaw2169.80%18.90%6.30
Bydgoszcz2494.40%3.40%2.50
Warsaw40221.40%20.90%3.20
Gdansk4343.30%2.90%2.90
Poznan4876.70%5.70%2.80
Katowice5153.00%1.50%1.60
Lublin6032.80%1.30%1.50
Lodz6103.10%1.60%1.70
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie25 250315
Dzienna Liczba Odwiedzających13 482+1%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien24 205 -378
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony28 358 -5,86%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien34 7691 579
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika2,74 -7,12%
Zawartość

www.Catshare.net

Tematy: Zaloguj Się, Rejestracja, Strona Główna, Newsy, i Wgraj Pliki.

14 742 użytkowników odwiedza tę witrynę codziennie, każdy przegląda 2,74 stron.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Eco Atman Pl
Mazowieckie
Warsaw
Polska
52.22977, 21.01178

Środowisko języka programowania to PHP/5.5.14. Posiada 2 adresów DNS, edna.ns.cloudflare.com, i tim.ns.cloudflare.com. Jest utrzymywany przez Eco Atman Pl (Mazowieckie, Warsaw,) używając serwera sieciowego cloudflare-nginx.

IP: 91.185.186.69

Wspierane przez: PHP/5.5.14

Web serwer: cloudflare-nginx

kodowanie: utf-8

PING www. (91.185.186.69) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od ip-2.91-185-186-69.net.eco.atman.pl (91.185.186.69): icmp_seq=1 ttl=52 czas=179 ms
64 bajty od ip-2.91-185-186-69.net.eco.atman.pl (91.185.186.69): icmp_seq=2 ttl=52 czas=184 ms
64 bajty od ip-2.91-185-186-69.net.eco.atman.pl (91.185.186.69): icmp_seq=3 ttl=52 czas=185 ms
--- www. ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2185ms
rtt min/avg/max/mdev = 179.181/183.313/185.792/2.941 ms
rtt min/avg/max/mdev = 179.181/183.313/185.792/2.941 ms

Serwer jest wolniejszy niż 64% badanych witryn, z 1059 milisekund. Co więcej, w teście ping zerejestrowano czas 179 ms.

Ustawienia Serwera
Date:--
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
Transfer-Encoding:chunked
Connection:keep-alive
Set-Cookie:--
X-Powered-By:PHP/5.5.14
Set-Cookie:--
Server:cloudflare-nginx
CF-RAY:1c76f5ce593c0d73-SJC