Casus.pl

Casus ma miejsce 789 w rankingu w Polsce. 'Casus - Biuro Nieruchomości - Mieszkania, domy, działki, lokale.'

789Miejsce w rankingu w Polsce

61 110Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie2 037 420
Odwiedzających miesięcznie 370 440
Wartość na odwiedzającego--
Szacowana wartość276 658,42 zł *
Linki zewnętrzne3 570
Ilość stron165
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 29.05.2016

Podobne domeny
  • casus.wroc.pl O Kancelarii, Zakres usług, Zespół

    casus.wroc.pl

  • casusbelli-mod.com - casusbelli-mod

    casusbelli-mod.com

  • casusbtl.pl

    casusbtl.pl

  • Casus Design Laboratorium Kreacji - Adam Bańka - Agencja Reklamowa

    casusdesign.com

  • Casus Design Laboratorium Kreacji - Adam Bańka - Agencja Reklamowa

    casusdesign.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje1,00%0,40%
Polska 789 97,70%98,60%
Niemcy 121 361 1,30%1,00%

Odwiedzający pochodzą z krajów, Niemcy i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Zawonia165.00%4.60%5.00
Jawor282.60%5.10%10.00
Kanczuga506.30%3.70%3.00
Tychy735.20%4.20%4.00
Bydgoszcz1259.70%42.00%22.00
Gliwice2463.20%1.50%2.40
Wroclaw7919.40%4.40%2.40
Warsaw99522.80%10.30%2.30
Poznan15665.60%2.40%2.20
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie51 35313 850
Dzienna Liczba Odwiedzających5 457 -21,14%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien57 16910 397
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony19 655 -49,49%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien49 26723 351
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika4,70 -35,97%
Zawartość

www.Casus.pl

Tematy: Strona Główna, Mieszkania, Domy, i Działki.

Kategoria: 'Internet/Hosting' i 'Władysławowo/Biznes'

Średnio 4,70 stron jest oglądanych każdego dnia, każda przez około 5 967 odwiedzjących dziennie.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Inten Jaroslaw Granat
Podkarpackie
Jaroslaw
Polska
50.01623, 22.67776

Inten Jaroslaw Granat (Podkarpackie, Jaroslaw) jest lokalizacją serwera Apache. Jej 3 serwerów nazw to ns2.futurehost.pl, ns3.futurehost.pl, i ns1.futurehost.pl. Adres IP Casus.pl to 91.200.185.242.

IP: 91.200.185.242

Web serwer: Apache

kodowanie: utf-8

PING www. (91.200.185.242) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od futurehost.futurehost.pl (91.200.185.242): icmp_seq=1 ttl=53 czas=167 ms
64 bajty od futurehost.futurehost.pl (91.200.185.242): icmp_seq=2 ttl=53 czas=163 ms
64 bajty od futurehost.futurehost.pl (91.200.185.242): icmp_seq=3 ttl=53 czas=158 ms
--- www. ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2160ms
rtt min/avg/max/mdev = 158.825/163.368/167.389/3.531 ms
rtt min/avg/max/mdev = 158.825/163.368/167.389/3.531 ms

W teście ping zarejestrowano czas 167 ms, a średni czas załadowania pełnej strony to 948 milisekund. To wolniej niż 70% badanych stron.

Ustawienia Serwera
Date:--
Server:Apache
Expires:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
Set-Cookie:--
Connection:close
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html