Carrefour.pl

Carrefour ma miejsce 944 w rankingu w Polsce. 'Carrefour Polska » Znajdź hipermarket i supermarket najbliżej Ciebie!'

944Miejsce w rankingu w Polsce

58 335Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie959 175
Odwiedzających miesięcznie 630 315
Wartość na odwiedzającego0,04 zł
Szacowana wartość470 144,53 zł *
Linki zewnętrzne974
Ilość stron442 500
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 29.05.2016

Podobne domeny
  • carrefour.ro catalog, carrefour, carefour

    carrefour.ro

  •  • Institucional, • Governanças e Riscos, • Grupo Carrefour, Cartão Carrefour

    carrefoursolucoes.com.br

  • carrera-toys.com

    carrera-toys.com

  • Carrera Autorennbahnen Online Shop

    carrera-toys.pl

  • Kutzmann Carriages - Kutschen Carruajes Attelages Powozy Bryczki

    carriages.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje4,30%2,70%
Polska 944 95,70%97,30%

Większość odwiedzających pochodzi z Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Chybie503.30%3.80%2.80
Gdansk5667.00%5.10%1.80
Bydgoszcz5945.40%3.90%1.80
Warsaw123320.90%15.40%1.80
Wroclaw19304.00%3.50%2.20
Poznan20214.80%3.70%1.90
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie49 0212 863
Dzienna Liczba Odwiedzających6 313+4%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien49 947 -3 795
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony15 904 -35,30%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien59 69719 258
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika3,30 -37,85%
Zawartość

www.Carrefour.pl

Tematy: Szczegóły, Twoje Dane, Kupony (), Wyloguj, i Gazetkapromocyjna.

6 903 użytkowników odwiedza tę witrynę codziennie, każdy przegląda 3,30 stron.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
K2 Internet S.a.
Mazowieckie
Warsaw
Polska
52.22977, 21.01178

Jej serwer jest zlokalizowany w K2 Internet S.a (Mazowieckie, Warsaw.) Jej numer IP 176.119.34.189.

IP: 176.119.34.189

kodowanie: utf-8

PING (176.119.34.189) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od 11466-1-ace0db-01.services.oktawave.com (176.119.34.189): icmp_seq=1 ttl=52 czas=132 ms
64 bajty od 11466-1-ace0db-01.services.oktawave.com (176.119.34.189): icmp_seq=2 ttl=52 czas=131 ms
64 bajty od 11466-1-ace0db-01.services.oktawave.com (176.119.34.189): icmp_seq=3 ttl=52 czas=132 ms
--- ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2132ms
rtt min/avg/max/mdev = 131.985/132.067/132.141/0.303 ms
rtt min/avg/max/mdev = 131.985/132.067/132.141/0.303 ms

Serwer jest wolniejszy niż 42% badanych witryn, z 1582 milisekund. Co więcej, w teście ping zerejestrowano czas 132 ms.

Ustawienia Serwera
Cache-Control:no-cache
Pragma:no-cache
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Expires:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
X-Cacheable:NO:Refresh-forced-by-usr
Content-Length:116946
Accept-Ranges:bytes
Date:--
Connection:close
X-Cache:MISS
Set-Cookie:--