Carexpress.pl

Carexpress ma miejsce 785 w rankingu w Polsce. 'Carexpress Polska Service Gdańsk.'

785Miejsce w rankingu w Polsce

61 118Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie2 037 420
Odwiedzających miesięcznie 370 440
Wartość na odwiedzającego--
Szacowana wartość276 687,76 zł *
Linki zewnętrzne3 570
Ilość stron15
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 29.05.2016

Podobne domeny
  • carexsc.com w

    carexsc.com

  •  eureka szkolenia, szkolenia, szkolenie lublin, eck eureka

    carey.com.pl

  • carezza.pl

    carezza.pl

  • carfactory.pl - zbudowane - nie kupione.

    carfactory.pl

  • CARFAX Vehicle History Reports for US Imports

    carfacts.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje1,00%0,40%
Polska 785 97,70%98,60%
Niemcy 121 385 1,30%1,00%

Odwiedzający pochodzą z krajów, Niemcy i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Zawonia165.00%4.60%5.00
Jawor282.60%5.10%10.00
Kanczuga506.30%3.70%3.00
Tychy735.20%4.20%4.00
Bydgoszcz1259.70%42.00%22.00
Gliwice2463.20%1.50%2.40
Wroclaw7919.40%4.40%2.40
Warsaw99522.80%10.30%2.30
Poznan15665.60%2.40%2.20
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie51 36013 906
Dzienna Liczba Odwiedzających5 414 -22,16%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien57 55811 027
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony20 105 -47,98%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien48 42522 231
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika4,80 -33,10%
Zawartość

www.Carexpress.pl

Kategoria: 'Internet/Hosting' i 'Władysławowo/Biznes'

Średnio 4,80 stron jest oglądanych każdego dnia, każda przez około 5 920 odwiedzjących dziennie.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Iq Pl Sp. Z O.o.
Pomorskie
Gdansk
Polska
54.35205, 18.64637

Jest utrzymywany przez Iq Pl Sp. Z O.o (Pomorskie, Gdansk,) używając serwera sieciowego Apache/2. Jej 2 serwerów nazw to ns1.iq.pl, i ns2.iq.pl. Jej numer IP 86.111.241.47.

IP: 86.111.241.47

Web serwer: Apache/2

kodowanie: utf-8

PING www. (86.111.241.47) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od 86.111.241.47: icmp_seq=1 ttl=51 czas=138 ms
64 bajty od 86.111.241.47: icmp_seq=2 ttl=51 czas=138 ms
64 bajty od 86.111.241.47: icmp_seq=3 ttl=51 czas=138 ms
--- www. ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2141ms
rtt min/avg/max/mdev = 138.597/138.613/138.624/0.304 ms
rtt min/avg/max/mdev = 138.597/138.613/138.624/0.304 ms

W teście ping zarejestrowano czas 138 ms, a średni czas załadowania pełnej strony to 948 milisekund. To wolniej niż 70% badanych stron.

Ustawienia Serwera
Date:--
Server:Apache/2.4
Vary:Accept-Encoding
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html