Bzwbk.pl

Bzwbk ma miejsce 99 w rankingu w Polsce. 'Bank Zachodni WBK | BZ WBK.'

99Miejsce w rankingu w Polsce

8 679Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie5 151 233
Odwiedzających miesięcznie 3 895 743
Wartość na odwiedzającego0,43 zł
Szacowana wartość2,90 Mln zł *
Linki zewnętrzne2 623
Ilość stron615 000
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • bzwbk24.pl Powrót do bzwbk.pl, Pokaż wszystkie opcje logowania, Przejdź do innych serwisów

    bzwbk24.pl

  •  Inwestycje, Dom i mieszkanie, Dla Bliskich, Wszystkie ubezpieczenia

    bzwbkaviva.pl

  • bzwbkleasing.pl

    bzwbkleasing.pl

  • BZ WBK Press Foto 2015

    bzwbkpressfoto.pl

  • home.pl : Najlepszy hosting. Domeny, serwery, e-mail, sklepy internetowe, SSL

    bzwbksantander.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje1,80%2,10%
Polska 99 94,70%94,50%
Dania 5 035 0,70%0,60%
Irlandia 5 414 0,50%0,50%
Niemcy 24 391 1,00%0,90%
Zjednoczone Królestwo 27 289 0,70%0,90%
Stany Zjednoczone 158 038 0,60%0,60%

Jest najpopularniejsza w krajach, Stany Zjednoczone, Zjednoczone Królestwo, Niemcy, Irlandia, Dania i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Wojkowice80.30%0.20%1.00
Rybno100.60%0.50%1.00
Bojanowo110.30%0.20%1.00
Zory121.30%1.00%1.00
Lubon120.50%0.40%1.00
Mosina131.00%1.10%1.30
Swiecie150.40%0.60%2.00
Miescisko160.60%0.50%1.00
Oborniki170.90%0.70%1.00
Wola Rzedzinska180.40%0.30%1.20
Inowroclaw230.60%0.50%1.00
Olesnica250.40%0.40%1.10
Swidnica300.30%0.30%1.00
Leszno310.70%0.60%1.00
Siedlce311.00%0.80%1.00
Krosno Odrzanskie310.40%0.30%1.00
Poznan4211.70%11.10%1.18
Legnica430.90%0.80%1.10
Trzemeszno431.60%1.30%1.00
Kielce581.40%1.90%1.60
Opole600.80%0.70%1.10
Wroclaw677.40%7.70%1.30
Bytom680.60%0.50%1.00
Wolow770.30%0.30%1.20
Olawa780.40%0.30%1.00
Zabrze1010.50%0.40%1.00
Katowice1022.10%2.20%1.30
Koszalin1100.40%0.30%1.00
Kedzierzyn-kozle1120.20%0.20%1.00
Warsaw11817.80%18.70%1.31
Bielsko-biala1200.70%0.70%1.30
Lubin1330.30%0.20%1.00
Polska1501.70%1.60%1.20
Szczecin1521.50%1.50%1.20
Tychy1610.30%0.30%1.00
Gliwice1820.40%0.50%1.40
Gdansk1871.80%2.00%1.40
Bydgoszcz2111.30%1.30%1.20
Walbrzych2160.30%0.20%1.00
Radom2460.50%0.40%1.00
Lublin2521.40%1.60%1.50
Lodz2691.20%2.00%2.10
Gdynia3380.60%0.50%1.00
Bialystok5200.30%0.30%1.40
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie7 293546
Dzienna Liczba Odwiedzających61 418 -4,24%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien5 226435
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony59 266 -7,36%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien17 2621 206
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika1,26 -3,08%
Zawartość

www.Bzwbk.pl

Tematy: ▶pobierz, Zaloguj Się, Zamów Przez Internet, i Klienci Indywidualni.

Kategoria: 'Banki/Komercyjne' i 'Biznes/Finanse'

Szacowana ilość 67 158 dziennych odwiedzających, każdy przegląda średnio 1,26 stron.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Atm S.a.
Mazowieckie
Warsaw
Polska
52.22977, 21.01178

Jej 4 adresy DNS zawierają, dns03.santandergroup.net, dns04.santandergroup.net, i dns01.santandergroup.net. Jest utrzymywany przez Atm S.a (Mazowieckie, Warsaw,) używając serwera sieciowego Unknown. Jej numer IP 213.189.37.222.

IP: 213.189.37.222

Web serwer: Unknown

kodowanie: utf-8

PING www. (213.189.37.222) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od host-213.189.37.222.blueservices.pl (213.189.37.222): icmp_seq=1 ttl=52 czas=132 ms
64 bajty od host-213.189.37.222.blueservices.pl (213.189.37.222): icmp_seq=2 ttl=52 czas=132 ms
64 bajty od host-213.189.37.222.blueservices.pl (213.189.37.222): icmp_seq=3 ttl=52 czas=133 ms
--- www. ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2135ms
rtt min/avg/max/mdev = 132.554/132.983/133.765/0.695 ms
rtt min/avg/max/mdev = 132.554/132.983/133.765/0.695 ms

Czas ładowania witryny to 1523 milisekund, wolniej niż 44% innych badanych witryn. Co więcej, ping na serwerze wynosi 132 ms.

Ustawienia Serwera
X-Content-Type-Options:nosniff
X-XSS-Protection:1; mode=block
Access-Control-Allow-Origin:*
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
Server:Unknown
Content-Length:130186
Accept-Ranges:bytes
Date:--
Connection:keep-alive
X-Cache:HIT