Bydgoszcz.pl

Bydgoszcz ma miejsce 369 w rankingu w Polsce. 'ZDMiKP Bydgoszcz - Strona główna.'

369Miejsce w rankingu w Polsce

32 439Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie3 811 563
Odwiedzających miesięcznie 886 410
Wartość na odwiedzającego--
Szacowana wartość660 786,73 zł *
Linki zewnętrzne1 056
Ilość stron901 500
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • bydgoszcz2014

    bydgoszcz2014.pl

  •  Chcesz założyć konto?, Zaloguj się przez Facebooka, Bydgoszcz, Wiadomości

    bydgoszcz24.pl

  • bydgoszcz4weekend.pl

    bydgoszcz4weekend.pl

  • Bydgoszcz 998

    bydgoszcz998.pl

  • BYDGOSZCZ 998 | "…By inni mogli żyć…"

    bydgoszcz998.wordpress.com

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje2,90%1,50%
Polska 369 94,60%96,80%
Francja 38 894 1,50%1,10%
Niemcy 81 407 0,90%0,60%

Niemcy, Francja i Polska są krajami, z których pochodzi najwięcej odwiedzjących.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Swiecie111.50%4.30%12.00
Bydgoszcz1230.10%31.70%4.40
Inowroclaw152.80%1.30%2.00
Grudziadz162.20%9.40%18.00
Wloclawek311.50%3.20%9.00
Torun1782.60%1.70%2.70
Lublin2854.50%3.80%3.50
Warsaw43616.00%23.90%6.30
Wroclaw7734.00%2.80%2.90
Polska10961.40%0.50%1.40
Szczecin11011.40%0.30%1.00
Poznan11683.40%1.40%1.70
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie27 260 -724
Dzienna Liczba Odwiedzających11 556+2%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien28 119 -714
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony31 658+5%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien31 357 -1 824
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika3,56+2%
Zawartość

www.Bydgoszcz.pl

Kategoria: 'Kujawsko-pomorskie/Bydgoszcz' i 'Miejscowości/Bydgoszcz'

Ta witryna ma około 12 636 użytkowników dziennie, przeglądających średnio 3,56 stron każdy.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
University Of Technology And Agriculture In Bydgoszcz
Kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Polska
53.1235, 18.00762

Środowisko języka programowania to ASP.NET. Jej serwer jest zlokalizowany w University Of Technology And Agriculture In Bydgoszcz (Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz.)

IP: 89.191.129.94

Wspierane przez: ASP.NET

kodowanie: utf-8

PING www. (89.191.129.94) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od 89.191.129.94: icmp_seq=1 ttl=114 czas=166 ms
64 bajty od 89.191.129.94: icmp_seq=2 ttl=114 czas=157 ms
64 bajty od 89.191.129.94: icmp_seq=3 ttl=114 czas=173 ms
--- www. ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2174ms
rtt min/avg/max/mdev = 157.949/166.192/173.740/6.465 ms
rtt min/avg/max/mdev = 157.949/166.192/173.740/6.465 ms

Ping na serwerze wynosi 166 ms, a średni czas ładowania strony to 1043 milisekund.

Ustawienia Serwera
Content-Type:text/html
Last-Modified:--
Accept-Ranges:bytes
ETag:"504e30ce24dd01:0"
Server:
X-Powered-By:ASP.NET
Date:--
Content-Length:290