Budrex.pl

Budrex ma miejsce 785 w rankingu w Polsce. 'BUDREX - PROJEKT STRONY.'

785Miejsce w rankingu w Polsce

61 118Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie2 037 420
Odwiedzających miesięcznie 370 440
Wartość na odwiedzającego--
Szacowana wartość276 657,97 zł *
Linki zewnętrzne3 570
Ilość stron180
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • budrexsa.pl Budrex, deweloper, sprzeda

    budrexsa.pl

  •  Nie pamiętasz hasła?, Domeny, Rejestruj domenę, Transferuj domenę

    budriks.pl

  • budrim-karolux.pl

    budrim-karolux.pl

  • BUDRIM Sp. z o.o. Budowa dróg, roboty ziemne, brukarstwo - Dolny Śląsk, Kunice, Legnica, Wrocław

    budrim.com.pl

  • BUDRIM Sp. z o.o. Budowa dróg, roboty ziemne, brukarstwo - Dolny Śląsk, Kunice, Legnica, Wrocław

    budrim.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje1,00%0,40%
Polska 785 97,70%98,60%
Niemcy 121 385 1,30%1,00%

Odwiedzający pochodzą z krajów, Niemcy i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Zawonia165.00%4.60%5.00
Jawor282.60%5.10%10.00
Kanczuga506.30%3.70%3.00
Tychy735.20%4.20%4.00
Bydgoszcz1259.70%42.00%22.00
Gliwice2463.20%1.50%2.40
Wroclaw7919.40%4.40%2.40
Warsaw99522.80%10.30%2.30
Poznan15665.60%2.40%2.20
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie51 36013 906
Dzienna Liczba Odwiedzających5 414 -22,16%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien57 55811 027
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony20 105 -47,98%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien48 42522 231
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika4,80 -33,10%
Zawartość

www.Budrex.pl

Kategoria: 'Internet/Hosting' i 'Władysławowo/Biznes'

Średnio 4,80 stron jest oglądanych każdego dnia, każda przez około 5 920 odwiedzjących dziennie.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Krakowskie E-centrum Informatyczne Jump
Lodzkie
Lodz
Polska
51.75, 19.46667

Jest utrzymywany przez Krakowskie E-centrum Informatyczne Jump (Lodzkie, Lodz,) używając serwera sieciowego Apache. Jej 2 serwerów nazw to ns2.tld.pl, i ns1.tld.pl. Jej numer IP 195.149.229.159.

IP: 195.149.229.159

Web serwer: Apache

kodowanie: utf-8

PING www. (195.149.229.159) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od mmreklama.pl (195.149.229.159): icmp_seq=1 ttl=51 czas=175 ms
64 bajty od mmreklama.pl (195.149.229.159): icmp_seq=2 ttl=51 czas=160 ms
64 bajty od mmreklama.pl (195.149.229.159): icmp_seq=3 ttl=51 czas=162 ms
--- www. ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2165ms
rtt min/avg/max/mdev = 160.425/166.200/175.627/6.738 ms
rtt min/avg/max/mdev = 160.425/166.200/175.627/6.738 ms

W teście ping zarejestrowano czas 175 ms, a średni czas załadowania pełnej strony to 948 milisekund. To wolniej niż 70% badanych stron.

Ustawienia Serwera
Date:--
Server:Apache
Accept-Ranges:bytes
Content-Length:2012
Content-Type:text/html