Brzezinski.pl

Brzezinski ma miejsce 785 w rankingu w Polsce. 'brzezinski.pl - Micha.'

785Miejsce w rankingu w Polsce

61 118Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie2 037 420
Odwiedzających miesięcznie 370 440
Wartość na odwiedzającego--
Szacowana wartość276 658,42 zł *
Linki zewnętrzne3 570
Ilość stron15
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • brzezinsky.pl Solaria - Lampy brązujące - Kosmetyki do opalania - Golden Light - Emerald Bay - California Tan - Ergoline

    brzezinsky.pl

  •  GMINNE CENTRUM INFORMACJI

    brzeziny-gmina.pl

  • brzeziny-komornik.pl

    brzeziny-komornik.pl

  • Ladies Fitness Zone

    brzeziny.edu.pl

  • Rada osiedla Brzeziny

    brzeziny.olsztyn.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje1,00%0,40%
Polska 785 97,70%98,60%
Niemcy 121 385 1,30%1,00%

Odwiedzający pochodzą z krajów, Niemcy i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Zawonia165.00%4.60%5.00
Jawor282.60%5.10%10.00
Kanczuga506.30%3.70%3.00
Tychy735.20%4.20%4.00
Bydgoszcz1259.70%42.00%22.00
Gliwice2463.20%1.50%2.40
Wroclaw7919.40%4.40%2.40
Warsaw99522.80%10.30%2.30
Poznan15665.60%2.40%2.20
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie51 36013 906
Dzienna Liczba Odwiedzających5 414 -22,16%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien57 55811 027
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony20 105 -47,98%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien48 42522 231
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika4,80 -33,10%
Zawartość

www.Brzezinski.pl

Kategoria: 'Internet/Hosting' i 'Władysławowo/Biznes'

Średnio 4,80 stron jest oglądanych każdego dnia, każda przez około 5 920 odwiedzjących dziennie.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Iwacom Sp. Z O.o.
Lodzkie
Lodz
Polska
51.75, 19.46667

Środowisko języka programowania to PHP/5.3.6. Iwacom Sp. Z O.o (Lodzkie, Lodz) jest lokalizacją serwera nginx/1.

IP: 194.28.49.141

Wspierane przez: PHP/5.3.6

Web serwer: nginx/1

kodowanie: utf-8

PING (194.28.49.141) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od cm-141.blaster.pl (194.28.49.141): icmp_seq=1 ttl=49 czas=174 ms
64 bajty od cm-141.blaster.pl (194.28.49.141): icmp_seq=2 ttl=49 czas=219 ms
64 bajty od cm-141.blaster.pl (194.28.49.141): icmp_seq=3 ttl=49 czas=200 ms
--- ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2203ms
rtt min/avg/max/mdev = 174.072/198.249/219.966/18.816 ms
rtt min/avg/max/mdev = 174.072/198.249/219.966/18.816 ms

W teście ping zarejestrowano czas 174 ms, a średni czas załadowania pełnej strony to 948 milisekund. To wolniej niż 70% badanych stron.

Ustawienia Serwera
Server:nginx/1.0.4
Date:--
Content-Type:text/html
Transfer-Encoding:chunked
Connection:keep-alive
X-Powered-By:PHP/5.3.6