Bryk.pl

Bryk ma miejsce 722 w rankingu w Polsce. 'Ściągi, wypracowania, lektury - Bryk.pl.'

722Miejsce w rankingu w Polsce

54 830Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie875 165
Odwiedzających miesięcznie 246 911
Wartość na odwiedzającego0,23 zł
Szacowana wartość184 568,6 zł *
Linki zewnętrzne571
Ilość stron736 500
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • bryka.com.pl Apartamenty do wynajęcia Chorzów, ul. Wolności 4 apartamenty, bryka

    bryka.com.pl

  • Jarmo

    bryka24.pl

  • brykacze.com.pl

    brykacze.com.pl

  • Zabawki dla dzieci SMOBY LittleTikes sklep Hurtownia zabawek dropshipping

    brykacze.pl

  • Brykaj.pl - just for fun

    brykaj.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje2,00%2,40%
Polska 722 96,50%96,60%
Zjednoczone Królestwo 151 840 0,80%0,60%
Niemcy 224 290 0,60%0,40%

Niemcy, Zjednoczone Królestwo i Polska są krajami, z których pochodzi najwięcej odwiedzjących.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Kutno302.20%2.20%1.60
Torun649.20%13.60%2.30
Bytom1731.70%1.90%1.80
Bialystok4192.70%2.00%1.20
Katowice8743.40%2.20%1.00
Lublin9402.90%2.20%1.20
Warsaw98917.50%16.60%1.50
Lodz12322.50%2.20%1.30
Poznan18883.30%4.00%1.90
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie46 0762 603
Dzienna Liczba Odwiedzających8 410 -6,58%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien38 1332 024
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony10 653 -9,94%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien86 6151 841
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika1,64 -3,53%
Zawartość

www.Bryk.pl

Tematy: Lektury, Wypracowania, Testy, Słowniki, Korepetycje, i Egzaminy.

Ta witryna ma około 9 196 użytkowników dziennie, przeglądających średnio 1,64 stron każdy.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Fabryka Stron Internetowych Sp. Z O.o.
Malopolskie
Krakow
Polska
50.08333, 19.91667

Jest utrzymywany przez Fabryka Stron Internetowych Sp. Z O.o (Malopolskie, Krakow,) używając serwera sieciowego nginx. Środowisko języka programowania to PHP/5.5.7-1~dotdeb.1.

IP: 192.54.220.238

Wspierane przez: PHP/5.5.7-1~dotdeb.1

Web serwer: nginx

kodowanie: utf-8

PING www. (192.54.220.238) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od server3. (192.54.220.238): icmp_seq=1 ttl=50 czas=139 ms
64 bajty od server3. (192.54.220.238): icmp_seq=2 ttl=50 czas=139 ms
64 bajty od server3. (192.54.220.238): icmp_seq=3 ttl=50 czas=138 ms
--- www. ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2139ms
rtt min/avg/max/mdev = 138.076/139.228/139.906/0.873 ms
rtt min/avg/max/mdev = 138.076/139.228/139.906/0.873 ms

Ping na serwerze wynosi 139 ms, a średni czas ładowania strony to 4296 milisekund.

Ustawienia Serwera
Server:nginx
Date:--
Content-Type:text/html
Transfer-Encoding:chunked
Connection:keep-alive
Vary:Accept-Encoding
X-Powered-By:PHP/5.5.7-1~dotdeb.1
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
Content-Security-Policy:script-src 'self' 'unsafe-inline' 'unsafe-eval' connect.facebook.net 0.s-nk.pl ajax.googleapis.com www.google-analytics.com html5shim.googlecode.com adsearch.adkontekst.pl ssl.google-analytics.com *.bbelements.com e24files.com pagead2.googlesyndication.com *.ibillboard.com *.way2traffic.com *.gemius.pl
X-Backend:192.54.220.235:9000