Bph.pl

Bph ma miejsce 317 w rankingu w Polsce. 'Klienci indywidualni - Bank BPH - konta osobiste, oszczędności, kredyty, karty do konta, karty kredytowe, inwestycje, ubezpieczenia.'

317Miejsce w rankingu w Polsce

25 517Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie5 048 568
Odwiedzających miesięcznie 774 855
Wartość na odwiedzającego0,79 zł
Szacowana wartość577 725,48 zł *
Linki zewnętrzne1 090
Ilość stron351 000
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • bph24.pl Mieszkanie Szczecin, Działka Szczecin, Dom Szczecin

    bph24.pl

  •  Przydatne informacje, Placówki i bankomaty, Szukaj, › Zostań Klientem

    bphbank.com.pl

  • bphbank.pl

    bphbank.pl

  • bphbh.pl

    bphbh.pl

  • BPHmarket.pl

    bphmarket.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje0,60%0,60%
Polska 317 95,60%96,90%
Irlandia 4 930 2,00%0,80%
Zjednoczone Królestwo 46 460 1,20%1,00%
Niemcy 95 236 0,60%0,70%

Niemcy, Zjednoczone Królestwo, Irlandia i Polska są krajami, z których pochodzi najwięcej odwiedzjących.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Tylmanowa81.50%2.00%7.00
Sniadowo123.40%4.70%7.00
Zabrze304.80%5.60%6.00
Poznan15411.50%12.10%5.70
Kielce1971.50%2.90%10.00
Warsaw31822.00%23.80%5.90
Lublin3273.10%4.20%7.00
Katowice3633.30%1.60%2.60
Gdansk4312.30%4.00%10.00
Szczecin5112.10%0.90%2.30
Bydgoszcz6121.40%1.80%7.00
Wroclaw15871.80%1.00%2.90
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie21 443 -1 039
Dzienna Liczba Odwiedzających13 268+4%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien24 572 -966
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony54 615+10%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien18 645 -1 968
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika5,40+7%
Zawartość

www.Bph.pl

Tematy: Bank Bph (grupa Ge Capital), O Banku, Relacje Inwestorskie, Przydatne Informacje, Placówki I Bankomaty, i Szukaj.

Ta witryna ma około 14 508 użytkowników dziennie, przeglądających średnio 5,40 stron każdy.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Bank Bph S.a.
Malopolskie
Krakow
Polska
50.08333, 19.91667

Jej numer IP 193.108.177.68. Jest utrzymywany przez Bank Bph S.a (Malopolskie, Krakow,) używając serwera sieciowego Apache.

IP: 193.108.177.68

Web serwer: Apache

kodowanie: utf-8

Pomiar prędkości jej serwera wynosi 677 milisekund.

Ustawienia Serwera
Date:--
Server:Apache
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Content-Language:pl