Bph.com.pl

Bph ma miejsce 313 w rankingu w Polsce. 'Klienci indywidualni - Bank BPH - konta osobiste, oszczędności, kredyty, karty do konta, karty kredytowe, inwestycje, ubezpieczenia.'

313Miejsce w rankingu w Polsce

25 367Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie5 143 824
Odwiedzających miesięcznie 952 560
Wartość na odwiedzającego--
Szacowana wartość710 123,75 zł *
Linki zewnętrzne1 090
Ilość stron1 245
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • bph.gov.my Semakan Bayaran, Semakan Aduan

    bph.gov.my

  •  Przydatne informacje, Placówki i bankomaty, Szukaj, › Zostań Klientem

    bph.pl

  • bph24.pl

    bph24.pl

  • Klienci indywidualni - Bank BPH - konta osobiste, oszczędności, kredyty, karty do konta, karty kredytowe, inwestycje, ubezpieczenia

    bphbank.com.pl

  • Klienci indywidualni - Bank BPH - konta osobiste, oszczędności, kredyty, karty do konta, karty kredytowe, inwestycje, ubezpieczenia

    bphbank.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje0,60%0,60%
Polska 313 95,60%96,90%
Irlandia 4 948 2,00%0,80%
Zjednoczone Królestwo 46 734 1,20%1,00%
Niemcy 95 093 0,60%0,70%

Większość odwiedzających pochodzi z Niemcy, Zjednoczone Królestwo, Irlandia i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Tylmanowa81.50%2.00%7.00
Sniadowo123.40%4.70%7.00
Zabrze304.80%5.60%6.00
Poznan15411.50%12.10%5.70
Kielce1971.50%2.90%10.00
Warsaw31822.00%23.80%5.90
Lublin3273.10%4.20%7.00
Katowice3633.30%1.60%2.60
Gdansk4312.30%4.00%10.00
Szczecin5112.10%0.90%2.30
Bydgoszcz6121.40%1.80%7.00
Wroclaw15871.80%1.00%2.90
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie21 317 -1 222
Dzienna Liczba Odwiedzających13 268+4%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien24 446 -1 145
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony55 065+12%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien18 527 -2 175
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika5,40+7%
Zawartość

www.Bph.com.pl

Tematy: Bank Bph (grupa Ge Capital), O Banku, Relacje Inwestorskie, Przydatne Informacje, Placówki I Bankomaty, i Szukaj.

14 508 użytkowników odwiedza tę witrynę codziennie, każdy przegląda 5,40 stron.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Bank Bph S.a.
Malopolskie
Krakow
Polska
50.08333, 19.91667

Jej 3 serwerów nazw to nms.bphpbk.pl, info.cyfronet.krakow.pl, i nms2.bphpbk.pl. Jest utrzymywany przez Bank Bph S.a (Malopolskie, Krakow,) używając serwera sieciowego Apache. Jej numer IP 193.108.177.68.

IP: 193.108.177.68

Web serwer: Apache

kodowanie: utf-8

Serwer jest szybszy niż 83% badanych stron, z 677 milisekund.

Ustawienia Serwera
Date:--
Server:Apache
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Content-Language:pl