Bonprix.pl

Bonprix ma miejsce 260 w rankingu w Polsce. 'Bon Prix • Sklep internetowy • Odzież Damska, Męska i Dziecięca.'

260Miejsce w rankingu w Polsce

21 368Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie8 787 366
Odwiedzających miesięcznie 885 440
Wartość na odwiedzającego0,15 zł
Szacowana wartość659 960,39 zł *
Linki zewnętrzne609
Ilość stron330 000
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • bonprix.ru bonprix

    bonprix.ru

  •  Coş, Femei, Moda de la A la Z, Blazere și jachete

    bonprixro.eu

  • bonprixshop.eu

    bonprixshop.eu

  • FORUM POLSKICH BONSAISTÓW • FORUM POLSKICH BONSAISTÓW

    bonsaiforum.pl

  • Poker Bonus Klub - tylko najlepsze bonusy pokerowe z wiodących serwisów pokerowych

    bonus-poker.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje3,00%0,80%
Polska 260 93,00%96,50%
Norwegia 4 012 2,00%1,90%
Niemcy 57 256 1,20%0,40%
Zjednoczone Królestwo 63 629 0,80%0,40%

Jest najpopularniejsza w krajach, Zjednoczone Królestwo, Niemcy, Norwegia i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Belchatow212.40%3.70%13.00
Opole361.90%5.40%23.00
Kalisz821.70%1.20%6.00
Bielsko-biala1131.40%2.60%15.00
Trzemeszno1251.60%0.40%1.90
Polska1764.20%2.10%4.20
Katowice2662.60%3.50%11.00
Lodz2823.30%2.80%7.00
Bialystok2881.30%1.40%9.00
Gdansk2913.10%2.70%7.00
Warsaw36115.50%19.80%10.40
Poznan4564.90%3.40%5.60
Lublin5352.40%0.60%1.90
Wroclaw7482.90%1.90%5.00
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie17 956 -4 980
Dzienna Liczba Odwiedzających14 552+28%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien22 620 -6 001
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony88 073+35%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien11 750 -3 975
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika7,90+6%
Zawartość

www.Bonprix.pl

Tematy: Serwis, Formularz Zamówienia, Zaloguj Się, Kobieta, Moda Od A Do Z, i Bluzki I Koszulki.

Szacowana ilość 15 912 dziennych odwiedzających, każdy przegląda średnio 7,90 stron.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Media4u Sp. Z O.o.
Lodzkie
Lodz
Polska
51.75, 19.46667

Jest utrzymywany przez Media4u Sp. Z O.o (Lodzkie, Lodz,) używając serwera sieciowego Apache/2. Jej numer IP 194.79.24.70. Jej 2 serwerów nazw to dns.ats.pl, i procjon.media4u.pl.

IP: 194.79.24.70

Web serwer: Apache/2

kodowanie: utf-8

Czas ładowania witryny to 2595 milisekund, wolniej niż 81% innych badanych stron.

Ustawienia Serwera
Date:--
Server:Apache/2.2.29 (FreeBSD) mod_jk/1.2.40
Content-Language:pl-PL
P3P:--
Vary:Accept-Encoding
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Connection:close
Transfer-Encoding:chunked