Bonprix.com.pl

Bonprix ma miejsce 268 w rankingu w Polsce. 'Bon Prix • Sklep internetowy • Odzież Damska, Męska i Dziecięca.'

268Miejsce w rankingu w Polsce

21 272Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie8 461 908
Odwiedzających miesięcznie 1 031 940
Wartość na odwiedzającego--
Szacowana wartość769 120,43 zł *
Linki zewnętrzne609
Ilość stron--
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • bonprix.com.tr bonprix

    bonprix.com.tr

  •  přihlaste se, Košík, Žena, Móda od A do Z

    bonprix.cz

  • bonprix.de

    bonprix.de

  • Большой выбор стильной одежды и товаров для дома на bonprix.kz!

    bonprix.kz

  • Sākumlapa - BonPrix

    bonprix.lv

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje2,80%0,80%
Polska 268 93,00%96,00%
Norwegia 3 360 2,40%2,50%
Zjednoczone Królestwo 63 504 0,80%0,40%
Niemcy 73 136 0,90%0,30%

Jest najpopularniejsza w krajach, Niemcy, Zjednoczone Królestwo, Norwegia i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Belchatow212.40%3.70%13.00
Opole361.90%5.40%23.00
Kalisz821.70%1.20%6.00
Bielsko-biala1131.40%2.60%15.00
Trzemeszno1251.60%0.40%1.90
Polska1764.20%2.10%4.20
Katowice2662.60%3.50%11.00
Lodz2823.30%2.80%7.00
Bialystok2881.30%1.40%9.00
Gdansk2913.10%2.70%7.00
Warsaw36115.50%19.80%10.40
Poznan4564.90%3.40%5.60
Lublin5352.40%0.60%1.90
Wroclaw7482.90%1.90%5.00
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie17 876 -4 883
Dzienna Liczba Odwiedzających14 766+27%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien22 473 -5 879
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony87 323+33%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien11 854 -3 758
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika7,80+5%
Zawartość

www.Bonprix.com.pl

Tematy: Serwis, Formularz Zamówienia, Zaloguj Się, Kobieta, Moda Od A Do Z, i Bluzki I Koszulki.

Szacowana ilość 16 146 dziennych odwiedzających, każdy przegląda średnio 7,80 stron.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Media4u Sp. Z O.o.
Lodzkie
Lodz
Polska
51.75, 19.46667

ns1.media4u.pl, i ns2.media4u.pl są jej serwerami nazw DNS. Jest utrzymywany przez Media4u Sp. Z O.o (Lodzkie, Lodz,) używając serwera sieciowego Apache/2. Jej lokalny adres IP to 194.79.24.70.

IP: 194.79.24.70

Web serwer: Apache/2

kodowanie: utf-8

Czas ładowania witryny to 2595 milisekund, wolniej niż 81% innych badanych stron.

Ustawienia Serwera
Date:--
Server:Apache/2.2.29 (FreeBSD) mod_jk/1.2.40
Content-Language:pl-PL
P3P:--
Vary:Accept-Encoding
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Connection:close
Transfer-Encoding:chunked