Bnpparibas.pl

Bnpparibas ma miejsce 744 w rankingu w Polsce. 'BNP Paribas Bank | Bank zmieniającego się świata | Strona główna.'

744Miejsce w rankingu w Polsce

57 110Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie1 524 096
Odwiedzających miesięcznie 417 628
Wartość na odwiedzającego1,10 zł
Szacowana wartość311 590,45 zł *
Linki zewnętrzne710
Ilość stron244 500
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • bnpparibascardif.bg English, За нас, Продукти

    bnpparibascardif.bg

  •  Organisation, Dirigeants, Chiffres clés, International

    bnpparibascardif.com

  • bnpparibascardif.de

    bnpparibascardif.de

  • bnpparibasfortis.be Daten

    bnpparibasfortis.be

  • BNP Paribas Fortis | Home

    bnpparibasfortis.com

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje4,30%3,40%
Polska 744 90,90%91,80%
Zjednoczone Królestwo 49 137 2,50%2,60%
Niemcy 60 379 2,40%2,20%

Jest najpopularniejsza w krajach, Niemcy, Zjednoczone Królestwo i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Debe Wielkie261.90%1.10%1.70
Minsk Mazowiecki542.70%1.00%1.20
Lodz5904.00%6.90%5.00
Gdansk8532.60%4.10%5.00
Wroclaw12214.60%4.20%2.90
Warsaw139313.70%8.90%2.10
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie47 992 -6 989
Dzienna Liczba Odwiedzających6 420+14%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien49 159 -8 897
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony16 504+4%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien58 038 -4 228
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika3,40 -8,47%
Zawartość

www.Bnpparibas.pl

Tematy: Nocie Prawnej, Połączenie Z Bankiem BgŻ, English Info, Kariera, i Relacje Inwestorskie.

Szacowana ilość 7 020 dziennych odwiedzających, każdy przegląda średnio 3,40 stron.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Bnp Paribas Bank Polska Sa
Malopolskie
Krakow
Polska
50.08333, 19.91667

Jej serwer jest zlokalizowany w Bnp Paribas Bank Polska Sa (Malopolskie, Krakow.) Środowisko języka programowania to ASP.NET. Posiada 4 serwerów nazw, w tym ns3.domivesta.net, ns4.domivesta.com, i ns1.bnpparibas.com.

IP: 195.35.80.2

Wspierane przez: ASP.NET

kodowanie: utf-8

Czas ładowania witryny to 727 milisekund, mniej niż 81% innych badanych stron.

Ustawienia Serwera
Content-Length:35257
Content-Type:text/html
Content-Location:/index.htm
Last-Modified:--
Accept-Ranges:bytes
ETag:"ce2a914dbb5cd01:211c"
X-Powered-By:ASP.NET
Date:--
Set-Cookie:--