Blog.pl

Blog ma miejsce 130 w rankingu w Polsce. 'Blog.pl – Polskie Centrum Blogowe.'

130Miejsce w rankingu w Polsce

9 032Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie7 467 541
Odwiedzających miesięcznie 2 116 982
Wartość na odwiedzającego0,05 zł
Szacowana wartość1,57 Mln zł *
Linki zewnętrzne1 474
Ilość stron15
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • blog.wordpress.com blogroll, categories, rsscloud

    blog.wordpress.com

  • WordPressy.pl - darmowy blog online!

    blog18.pl

  • blog24.com.pl

    blog24.com.pl

  • blog24.pl Daten

    blog24.pl

  • Blog 27-latka - o jedzeniu, gotowaniu i nie tylko

    blog27.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje3,40%3,10%
Polska 130 89,30%90,50%
Norwegia 5 690 0,80%0,50%
Irlandia 6 978 0,60%0,30%
Zjednoczone Królestwo 10 725 2,30%2,20%
Niemcy 15 779 2,00%1,20%
Indie 82 883 0,70%1,10%
Stany Zjednoczone 111 933 1,00%1,00%

Jest najpopularniejsza w krajach, Indie, Niemcy, Zjednoczone Królestwo, Irlandia, Norwegia i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Lomza121.90%2.10%3.10
Wolow220.90%0.90%2.60
Straszyn241.10%1.10%2.50
Olkusz310.80%2.00%7.00
Olsztyn541.70%5.00%8.00
Przemysl670.40%0.10%1.00
Belchatow930.30%0.30%2.20
Sosnowiec990.90%0.40%1.10
Skawina1100.50%0.60%3.00
Bielsko-biala1280.80%0.50%1.90
Wroclaw1415.00%4.90%2.60
Warsaw14218.90%18.70%2.70
Katowice1492.20%1.40%1.80
Lodz1583.10%1.60%1.40
Polska1822.10%1.10%1.40
Legnica1900.50%0.20%1.20
Lublin2052.20%1.50%1.80
Poznan2364.10%2.70%1.80
Gdynia2491.10%0.50%1.20
Bialystok2760.60%0.80%4.00
Gdansk3301.60%0.90%1.60
Torun3740.40%0.30%2.20
Bydgoszcz5830.80%0.40%1.20
Szczecin7240.60%0.30%1.20
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie7 590 -154
Dzienna Liczba Odwiedzających46 866+3%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien6 948 -76
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony87 473+6,5%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien11 841 -647
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika2,43+3%
Zawartość

www.Blog.pl

Tematy: Zaloguj Się, Załóż Bloga, Znani, i Kulinaria.

Kategoria: 'W Sieci/Systemy blogowe'

Szacowana ilość 51 246 dziennych odwiedzających, każdy przegląda średnio 2,43 stron.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Grupa Onet.pl S.a.
Malopolskie
Krakow
Polska
50.08333, 19.91667

Posiada 3 adresów DNS, dns2.onet.pl, dns3.onet.pl, i dns1.onet.pl. Grupa Onet.pl S.a (Malopolskie, Krakow) jest lokalizacją serwera wpf11. Jej numer IP 213.180.144.56.

IP: 213.180.144.56

Web serwer: wpf11

kodowanie: utf-8

PING www. (213.180.144.56) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od s1.m2r1.onet.pl (213.180.144.56): icmp_seq=2 ttl=51 czas=142 ms
64 bajty od s1.m2r1.onet.pl (213.180.144.56): icmp_seq=3 ttl=51 czas=142 ms
64 bajty od s1.m2r1.onet.pl (213.180.144.56): icmp_seq=3 ttl=51 czas=142 ms

Czas ładowania witryny to 969 milisekund, wolniej niż 69% innych badanych witryn. Co więcej, ping na serwerze wynosi 142 ms.

Ustawienia Serwera
Content-Type:text/html; charset=utf-8
X-Backend:nowyblogpl
X-Host:
Transfer-Encoding:chunked
Date:--
Age:27
Connection:keep-alive
X-Cache:HIT [2]
X-Info:2192889895 2192881447
X-CacheServer:wpf11.m2r1.onet
Via:OnetFrog
Server:Apache