Blendamed.pl

Blendamed ma miejsce 5 w rankingu w Polsce. 'Zdrowe zęby - higiena jamy ustnej - piękne zęby - instytut.pl.'

5Miejsce w rankingu w Polsce

196Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie567 690 039
Odwiedzających miesięcznie 58 344 300
Wartość na odwiedzającego--
Szacowana wartość43,45 Mln zł *
Linki zewnętrzne56 020
Ilość stron--
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • blende.pl Strona główna, Fotografia, Filmowanie

    blende.pl

  • Free HTML + CSS DIV Layout Generator On-line | Blended HTML

    blended-html.com

  • blended-learning.pl

    blended-learning.pl

  • Free Online HTML and CSS Menu Layout Generator | Blended Menu

    blended-menu.com

  • blended.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje4,10%4,10%
Polska 5 85,50%86,20%
Irlandia 55 1,40%1,40%
Norwegia 98 1,10%1,20%
Zjednoczone Królestwo 180 4,10%3,70%
Niemcy 434 2,20%2,10%
Stany Zjednoczone 5 291 1,10%1,10%
Chiny 5 646 0,50%0,20%

Większość odwiedzających pochodzi z Stany Zjednoczone, Niemcy, Zjednoczone Królestwo, Norwegia, Irlandia i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Minsk Mazowiecki10.10%0.30%26.00
Zory10.20%1.30%74.00
Zamosc10.20%0.90%44.00
Wodzislaw Slaski20.10%0.10%8.00
Siemianowice20.10%0.20%18.00
Siedlce20.20%0.20%8.20
Krosno20.10%0.20%14.00
Mielec20.10%0.30%19.00
Wolow20.20%0.10%6.70
Szczecinek20.20%0.30%14.00
Legionowo20.10%0.20%17.00
Bedzin20.20%0.20%11.00
Przemysl20.20%0.50%30.00
Nowa Sarzyna20.10%0.20%10.00
Pabianice20.10%0.10%7.00
Piaseczno20.10%0.10%9.00
Gronowo Elblaskie20.10%0.20%15.00
Jasienica Rosielna20.10%0.10%12.00
Opole20.40%0.40%8.70
Lomza30.10%0.20%13.00
Olawa30.20%0.20%7.70
Jaworzno30.20%0.40%17.00
Trzemeszno30.20%0.30%13.00
Wolbrom30.10%0.10%11.00
Nowy Sacz30.20%0.20%10.00
Leczna30.10%0.10%8.00
Slupca30.10%0.30%22.00
Rybnik30.30%0.30%9.40
Belchatow30.20%0.40%19.00
Kalisz30.30%0.30%8.70
Torun30.80%0.90%11.90
Ruda Slaska40.10%0.10%7.90
Zabrze40.40%0.40%8.90
Katowice42.10%1.70%8.00
Myslenice40.20%0.10%6.00
Plock40.10%0.10%6.90
Elk40.30%0.30%11.00
Bytom40.20%0.30%12.00
Legnica40.20%0.30%11.00
Sosnowiec40.50%0.60%13.50
Mosina40.10%0.10%7.00
Olsztyn40.90%0.90%9.60
Boleslawiec50.10%0.10%4.40
Straszyn50.10%0.10%13.00
Leszno50.20%0.10%5.50
Kielce50.90%0.60%6.70
Bielsko-biala50.40%0.20%4.90
Oborniki50.10%0.10%6.50
Lodz52.40%2.20%8.90
Lublin52.20%2.10%9.20
Polska51.70%1.60%9.20
Jaslo50.10%0.10%6.60
Wloclawek60.10%0.10%8.00
Wieliczka60.10%0.10%4.60
Olkusz60.10%0.10%9.00
Poznan65.00%4.70%9.30
Wroclaw64.50%3.90%8.60
Gliwice60.50%0.30%7.50
Warsaw618.50%18.90%10.00
Walbrzych60.20%0.20%8.20
Skawina60.20%0.10%5.10
Bydgoszcz61.30%1.20%8.90
Czestochowa60.20%0.10%9.00
Grudziadz70.10%0.10%7.10
Gdansk71.90%2.00%10.20
Szczecin71.30%1.20%8.60
Gdynia70.80%0.80%9.70
Bialystok70.60%0.50%8.70
Radom70.50%0.60%12.20
Wejherowo70.10%0.10%6.90
Tychy80.20%0.10%4.90
Kedzierzyn-kozle80.10%0.10%4.80
Dabrowa Gornicza80.10%0.10%6.00
Pruszcz Gdanski110.10%0.00%3.40
Koszalin160.10%0.00%1.30
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie196 -7
Dzienna Liczba Odwiedzających914 422+1,6%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien2541
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony6 736 796+6,0%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien150 -11
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika9,60+4,2%
Zawartość

www.Blendamed.pl

Tematy: Przejdź Do Nawigacji, Przejdź Do Treści, Eksperci, i Nauka I Technologia.

Kategoria: 'W Sieci/Portale'

999 882 użytkowników odwiedza tę witrynę codziennie, każdy przegląda 9,60 stron.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Energis Polska Sp. Z.o.o.
Mazowieckie
Piaseczno
Polska
52.0814, 21.02397

ns02.savvis.net, ns03.savvis.net, i ns04.savvis.net to niektóre z jej 5 serwerów nazw. Jest utrzymywany przez Energis Polska Sp. Z.o.o (Mazowieckie, Piaseczno,) używając serwera sieciowego Microsoft-IIS/6. Środowisko języka programowania to ASP.NET.

IP: 62.29.254.66

Wspierane przez: ASP.NET

Web serwer: Microsoft-IIS/6

kodowanie: utf-8

Serwer jest szybszy niż 45% badanych stron, z 1513 milisekund.

Ustawienia Serwera
Date:--
Server:Microsoft-IIS/6.0
X-Server:EW103
X-Powered-By:ASP.NET
X-AspNet-Version:4.0.30319
X-AspNetMvc-Version:4.0
Cache-Control:public, max-age=1556
Expires:--
Last-Modified:--
Vary:*, Accept-Encoding, User-Agent
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Transfer-Encoding:chunked