Biztok.pl

Biztok ma miejsce 60 w rankingu w Polsce. 'Biztok - rozmawiamy o biznesie.'

60Miejsce w rankingu w Polsce

3 283Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie13 666 325
Odwiedzających miesięcznie 1 705 214
Wartość na odwiedzającego0,11 zł
Szacowana wartość1,27 Mln zł *
Linki zewnętrzne1 247
Ilość stron849 000
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • biztv.com entrepreneur, small business, business advice

    biztv.com

  • biztvcanada.com - biztvcanada

    biztvcanada.com

  • bizuteria-blond.blogspot.com

    bizuteria-blond.blogspot.com

  • bizuteria, stal chirurgiczna, bizuteria ze stali chirurgicznej, bizuteria ze stali nierdzewnej, bizuteria ze stali szlachetnej, stalowa bizuteria, bizuteria chirurgiczna stal, bizuteria stal nierdzewna, bizuteria stal szlachetna, bizuteria srebrna | Biżut

    bizuteria-eshop.pl

  • Blog jubilerski | O biżuterii i jej tworzeniu, pracy projektanta, jubilera i problemach każdego szefa.

    bizuteria-wec.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje2,30%5,60%
Polska 60 89,30%85,60%
Irlandia 1 129 1,40%1,20%
Zjednoczone Królestwo 3 674 3,80%3,40%
Niderlandy 7 278 0,70%1,50%
Niemcy 7 857 1,90%2,00%
Stany Zjednoczone 92 756 0,70%0,80%

Stany Zjednoczone, Niemcy, Niderlandy, Zjednoczone Królestwo, Irlandia i Polska są krajami, z których pochodzi najwięcej odwiedzjących.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Braniewo40.60%0.40%1.60
Szamotuly70.60%0.80%3.60
Gorzyce Wielkie90.30%0.10%1.40
Polkowice110.40%0.30%1.80
Slupca180.50%0.50%2.50
Rumia240.30%0.30%2.00
Lubin240.50%0.50%2.30
Olesnica260.30%0.20%1.90
Ruda310.30%0.20%1.40
Torun321.50%1.40%2.60
Elblag390.20%0.30%2.80
Oswiecim410.30%0.20%1.60
Gdansk443.40%3.80%2.90
Bielsko-biala460.90%0.90%2.60
Bydgoszcz472.20%1.90%2.40
Tczew480.40%0.70%5.00
Czestochowa480.40%0.30%1.60
Walbrzych500.40%1.40%10.00
Straszyn510.30%0.40%4.00
Lublin542.30%3.70%4.20
Lodz603.00%2.70%2.40
Katowice622.00%2.00%2.70
Grudziadz640.30%0.20%1.30
Warsaw6618.50%16.90%2.40
Wroclaw685.40%3.90%1.90
Bialystok681.00%1.40%3.70
Radom690.80%0.90%2.90
Kedzierzyn-kozle720.20%0.10%1.40
Siedlce730.30%0.10%1.20
Olsztyn861.10%0.60%1.50
Polska911.80%1.10%1.60
Gdynia921.30%1.00%2.00
Poznan934.50%3.40%2.00
Szczecin981.30%1.90%3.70
Gliwice1050.60%0.20%1.20
Legnica1270.40%0.10%1.00
Kalisz1390.20%0.30%4.00
Sosnowiec1820.30%0.10%1.00
Kielce3180.20%0.30%3.00
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie2 759696
Dzienna Liczba Odwiedzających114 704 -19,92%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien2 621594
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony271 122 -23,48%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien3 9121 012
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika3,08 -4,35%
Zawartość

www.Biztok.pl

Tematy: Biznes, Gospodarka, Lifestyle, Moto, i Tech.

Ta witryna ma około 125 424 użytkowników dziennie, przeglądających średnio 3,08 stron każdy.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
O2 Sp. Z O.o.
Mazowieckie
Warsaw
Polska
52.22977, 21.01178

Jest utrzymywany przez O2 Sp. Z O.o (Mazowieckie, Warsaw,) używając serwera sieciowego nginx. Jej numer IP 193.222.135.65.

IP: 193.222.135.65

Web serwer: nginx

kodowanie: utf-8

PING www. (193.222.135.65) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od 193.222.135.65: icmp_seq=1 ttl=53 czas=134 ms
64 bajty od 193.222.135.65: icmp_seq=2 ttl=53 czas=134 ms
64 bajty od 193.222.135.65: icmp_seq=3 ttl=53 czas=134 ms
--- www. ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2136ms
rtt min/avg/max/mdev = 134.600/134.663/134.728/0.304 ms
rtt min/avg/max/mdev = 134.600/134.663/134.728/0.304 ms

Ping na serwerze wynosi 134 ms, a średni czas ładowania strony to 3263 milisekund.

Ustawienia Serwera
Server:nginx
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Last-Modified:--
Expires:--
Vary:X_MOBILE, Cookie
Cache-Control:max-age=300
X-Cache:hit
Transfer-Encoding:chunked
Date:--
X-Varnish:1559899106 1559896869
Age:19
Via:1.1 varnish
Connection:close
X-CacheMachine:ppx1