Binaryinstructor.com

Binaryinstructor ma miejsce 914 w rankingu w Polsce. 'Binary Apprentice.'

914Miejsce w rankingu w Polsce

5 285Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie6 962 420
Odwiedzających miesięcznie 3 889 620
Wartość na odwiedzającego--
Szacowana wartość2,89 Mln zł *
Linki zewnętrzne50
Ilość stron300
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • binarylabs

    binarylabs.pl

  •  Ghost

    binarylogic.pl

  • binarymind.pl

    binarymind.pl

  • Binary Options Choice - Trading news, Broker reviews, Blogs & Education

    binaryoptionschoice.com

  • Binary options • NO RISK investing strategy!

    binaryoptionsnorisk.com

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje4,10%4,10%
Wlochy 188 73,70%73,50%
Polska 914 11,00%11,00%
Niemcy 2 126 11,20%11,40%

Odwiedzający pochodzą z krajów, Niemcy, Polska i Wlochy.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Kielce3260.30%0.40%1.80
Gdansk6850.60%0.50%1.70
Bydgoszcz7960.40%0.30%1.60
Lublin10830.30%0.30%1.80
Lodz11870.40%0.40%1.80
Warsaw15731.60%1.70%1.90
Wroclaw21090.40%0.40%2.00
Poznan32510.30%0.20%1.30
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie4 441 -2 081
Dzienna Liczba Odwiedzających86 670+47%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien3 612 -1 690
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony121 682+50,2%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien8 586 -4 037
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika1,84+3%
Zawartość

www.Binaryinstructor.com

Średnio 1,84 stron jest oglądanych każdego dnia, każda przez około 94 770 odwiedzjących dziennie.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Amazon.com Inc.
Washington
Seattle
Stany Zjednoczone
47.58564, -122.298

Numer IP serwera Binaryinstructor.com to 54.230.103.81. Serwer jest utrzymywany przez Amazon.com Inc (Washington, Seattle.)

IP: 54.230.103.81

PING d346d9obbesvc.cloudfront.net (54.192.91.72) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od server-54-192-91-72.ind6.r.cloudfront.net (54.192.91.72): icmp_seq=1 ttl=56 czas=18.1 ms
64 bajty od server-54-192-91-72.ind6.r.cloudfront.net (54.192.91.72): icmp_seq=2 ttl=56 czas=17.8 ms
64 bajty od server-54-192-91-72.ind6.r.cloudfront.net (54.192.91.72): icmp_seq=3 ttl=56 czas=17.8 ms
--- d346d9obbesvc.cloudfront.net ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 17.862/17.971/18.170/0.140 ms
rtt min/avg/max/mdev = 17.862/17.971/18.170/0.140 ms

W teście ping zarejestrowano czas 18.1 ms, a średni czas załadowania pełnej strony to 1429 milisekund. To wolniej niż 48% badanych stron.