Bezuzyteczna.pl

Bezuzyteczna ma miejsce 57 w rankingu w Polsce. 'Bezuzyteczna.pl- Codzienna dawka wiedzy bezuzytecznej.'

57Miejsce w rankingu w Polsce

4 971Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie19 717 595
Odwiedzających miesięcznie 1 453 283
Wartość na odwiedzającego0,02 zł
Szacowana wartość1,08 Mln zł *
Linki zewnętrzne1 019
Ilość stron1 147 500
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • bezvasport - Nový www prostor na webhostingu Web4U s.r.o.

    bezvasport.pl

  •  Polski

    bezvat.art.pl

  • bezwizy.pl

    bezwizy.pl

  • BEZWODNA | Ekologiczne myjnie samochodowe

    bezwodna.pl

  • Kompozycje z kwiatów sztucznych dla firm. Dekoracje świąteczne. Aranżacje kwiatowe - Laboratorium Bez Wody

    bezwody.com.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje2,00%2,00%
Polska 57 89,50%89,50%
Meksyk 2 699 1,40%1,00%
Portugalia 2 760 0,90%0,70%
Zjednoczone Królestwo 3 187 4,00%4,40%
Belgia 3 969 0,70%0,90%
Kanada 11 491 0,70%1,00%
Niemcy 19 624 0,80%0,60%

Kanada, Belgia, Zjednoczone Królestwo, Portugalia, Meksyk i Polska są krajami, z których pochodzi najwięcej odwiedzjących.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Koszecin20.60%0.90%7.00
Kozienice30.40%0.30%4.00
Kozuchow40.90%2.10%10.00
Wloszczowa41.10%1.10%4.80
Nowy Targ50.90%0.30%1.80
Walim60.40%0.50%5.00
Konstantynow Lodzki70.70%0.40%2.70
Ilowo70.50%1.20%11.00
Nowogrod Bobrzanski90.40%0.30%4.00
Jaslo90.90%2.70%15.00
Leoncin100.30%0.20%2.40
Chelm101.40%1.40%4.90
Czerwionka110.30%0.90%16.00
Mragowo111.00%1.30%6.00
Starachowice110.50%1.00%10.00
Jarocin120.50%0.30%2.60
Szczekociny120.30%0.90%14.00
Rybnik130.80%1.20%7.00
Ledziny140.40%0.30%4.00
Zamosc200.50%1.00%9.00
Koszalin210.70%1.20%8.00
Zabrze241.00%2.60%12.00
Skawina301.10%0.70%2.90
Mary360.30%0.10%1.20
Stalowa Wola400.40%0.40%5.00
Tczew410.40%0.50%5.00
Dabrowa Gornicza410.30%0.30%5.00
Wloclawek480.30%0.20%3.00
Gliwice490.70%0.60%4.20
Polska492.40%1.70%3.30
Poznan576.00%5.10%3.90
Bialystok631.30%0.70%2.60
Lublin722.20%2.10%4.50
Bytom790.30%0.40%6.00
Gdansk793.10%1.10%1.70
Kielce880.70%0.70%5.00
Wroclaw943.90%3.90%4.70
Warsaw9713.50%12.90%4.50
Gdynia971.30%0.70%2.40
Lodz1002.30%1.20%2.40
Radom1160.50%0.70%6.00
Torun1560.70%0.20%1.50
Bielsko-biala1600.30%0.30%5.00
Katowice1601.00%1.10%5.20
Bydgoszcz1711.00%0.90%4.60
Szczecin1950.80%1.00%6.00
Walbrzych2010.30%0.10%1.40
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie4 177342
Dzienna Liczba Odwiedzających69 764 -6,50%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien4 556482
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony243 965+0,09%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien4 33599
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika4,57+7%
Zawartość

www.Bezuzyteczna.pl

Tematy: Zaloguj Się, Rejestracja, Losowe, i Poczekalnia.

Ta witryna ma około 76 284 użytkowników dziennie, przeglądających średnio 4,57 stron każdy.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Cloudflare Inc.
Singapore
Singapore
Singapur
1.28967, 103.85007

Cloudflare Inc (Singapore, Singapore) jest lokalizacją serwera cloudflare-nginx. Adres IP Bezuzyteczna.pl to 198.41.179.171.

IP: 198.41.179.171

Web serwer: cloudflare-nginx

kodowanie: utf-8

PING (198.41.183.170) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od 198.41.183.170: icmp_seq=1 ttl=58 czas=15.4 ms
64 bajty od 198.41.183.170: icmp_seq=2 ttl=58 czas=15.3 ms
64 bajty od 198.41.183.170: icmp_seq=3 ttl=58 czas=15.3 ms
--- ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 1999ms
rtt min/avg/max/mdev = 15.382/15.401/15.426/0.102 ms
rtt min/avg/max/mdev = 15.382/15.401/15.426/0.102 ms

Ping na serwerze wynosi 15.4 ms, a średni czas ładowania strony to 2081 milisekund.

Ustawienia Serwera
Date:--
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Transfer-Encoding:chunked
Connection:keep-alive
Set-Cookie:--
X-Cacheable:YES
Vary:Accept-Encoding, User-Agent
X-Content-Type-Options:nosniff
X-XSS-Protection:1; mode=block
C:v5
grace:none
X-Cache:HIT
X-Cache-Hits:154
Server:cloudflare-nginx
CF-RAY:1c803746ed9d0701-SJC