Benchmark.pl

Benchmark ma miejsce 170 w rankingu w Polsce. 'benchmark.pl, recenzje i testy sprzętu, aktualności, rankingi, sterowniki, porady, opinie.'

170Miejsce w rankingu w Polsce

11 357Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie5 960 115
Odwiedzających miesięcznie 1 300 303
Wartość na odwiedzającego0,38 zł
Szacowana wartość969 106,02 zł *
Linki zewnętrzne7 348
Ilość stron781 500
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • benchmarkbykingspan - Systemy i kasetony elewacyjne, fasady wentylowane - Benchmark by Kingspan

    benchmarkbykingspan.pl

  •  Signup Free, English, Español, Deutsch

    benchmarkemail.com

  • benchmarkgroup.com.pl

    benchmarkgroup.com.pl

  • Benchmark Media Systems, Inc.

    benchmarkmedia.com

  • Benchmark My Pay | Sprawdź ile możesz zarobić w Wielkiej Brytanii nie wyjeżdżając, zarobki, raporty płacowe UK, wynagrodzenia w Anglii

    benchmarkmypay.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje3,10%2,80%
Polska 170 89,40%86,50%
Irlandia 1 848 2,00%2,20%
Zjednoczone Królestwo 6 337 4,70%4,80%
Niemcy 27 143 0,80%3,70%

Większość odwiedzających pochodzi z Niemcy, Zjednoczone Królestwo, Irlandia i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Kuznia Raciborska150.70%3.30%13.00
Murowana Goslina241.40%2.70%5.00
Cieszyn250.50%0.50%2.20
Bedzin380.60%0.50%2.10
Straszyn451.00%0.40%1.10
Olsztyn562.90%2.50%2.20
Zabrze661.20%0.90%1.90
Wroclaw759.70%10.60%2.90
Grudziadz790.60%0.30%1.50
Gdynia1052.20%2.40%2.90
Tychy1250.70%0.40%1.30
Torun1371.20%1.20%2.50
Bydgoszcz1372.70%2.00%2.00
Lublin1482.90%3.70%3.40
Gdansk2152.70%1.80%1.80
Warsaw22816.20%14.20%2.30
Poznan2734.20%3.50%2.20
Szczecin3531.40%0.80%1.50
Radom3820.60%0.20%1.00
Kielce4280.50%0.30%1.80
Lodz6271.20%0.60%1.40
Katowice7040.80%0.60%1.80
Polska7540.90%0.30%1.00
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie9 544 -1 581
Dzienna Liczba Odwiedzających35 952+16%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien9 119 -1 313
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony77 121+22%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien13 427 -2 848
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika2,79+5%
Zawartość

www.Benchmark.pl

Tematy: Zaloguj, Odzyskaj Hasło, Główna, Newsy, i Artykuły.

Kategoria: 'Komputery/Sprzęt'

39 312 użytkowników odwiedza tę witrynę codziennie, każdy przegląda 2,79 stron.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Komputronik S.a.
Wielkopolskie
Poznan
Polska
52.40692, 16.92993

Jest utrzymywany przez Komputronik S.a (Wielkopolskie, Poznan,) używając serwera sieciowego v-benchmark-cgi. Jej numer IP 195.138.211.170.

IP: 195.138.211.170

Web serwer: v-benchmark-cgi

kodowanie: utf-8

Serwer jest wolniejszy niż 68% badanych stron, z 1916 milisekund.

Ustawienia Serwera
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Cache-Control:
Expires:
Pragma:
ETag:"8c931fd243695f9cf196240b15e5c24c"
Date:--
Server:v-benchmark-cgi
X-Cache:MISS from rev-proxy-1.kt
Via:1.1 REV-PROXY-1 (squid/3.3.9)
Connection:close