Bankmillennium.pl

Bankmillennium ma miejsce 116 w rankingu w Polsce. 'Klienci Indywidualni - Konta, pożyczki, kredyty mieszkaniowe, karty, lokaty - Bank Millennium.'

116Miejsce w rankingu w Polsce

10 178Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie11 557 728
Odwiedzających miesięcznie 1 749 682
Wartość na odwiedzającego0,87 zł
Szacowana wartość1,30 Mln zł *
Linki zewnętrzne903
Ilość stron234 000
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • bankmix.pl firmy finansowe, firmy doradcze, kredyty

    bankmix.pl

  •  Kredyt mieszkaniowy, Kredyt gotówkowy, Kredyt bezpieczny, Rachunek maklerski

    bankmobilny.pl

  • bankmodeli3d.pl

    bankmodeli3d.pl

  • Blog dla kobiet - Bankmodelki.pl

    bankmodelki.pl

  • Internetowy sklep numizmatyczny - monety kolekcjonerskie i okolicznościowe, skup monet - bankmonet.pl

    bankmonet.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje0,90%0,30%
Polska 116 95,90%96,40%
Niderlandy 17 604 0,70%0,40%
Niemcy 23 784 1,10%1,10%
Zjednoczone Królestwo 32 338 0,70%0,70%
Stany Zjednoczone 130 030 0,80%1,10%

Stany Zjednoczone, Zjednoczone Królestwo, Niemcy, Niderlandy i Polska są krajami, z których pochodzi najwięcej odwiedzjących.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Lyski30.70%0.70%5.00
Orneta60.60%0.70%6.00
Swiecie100.60%1.00%8.00
Gizycko190.70%0.90%7.00
Leszno240.90%1.00%5.00
Trzemeszno282.00%2.40%5.70
Gdansk416.30%6.20%4.80
Grudziadz460.70%0.40%3.00
Szczecin542.80%5.60%10.00
Sosnowiec601.10%1.10%5.00
Warsaw6930.30%30.60%4.90
Gdynia822.30%1.70%3.60
Bydgoszcz882.40%3.60%7.00
Lodz953.60%3.40%4.60
Bialystok951.60%1.30%4.00
Torun1131.10%1.50%6.00
Bielsko-biala1180.90%0.50%2.40
Olsztyn1281.80%0.50%1.20
Polska1442.00%1.70%4.20
Poznan2073.80%4.20%5.50
Katowice2881.20%1.50%6.00
Radom2880.40%0.40%4.00
Lublin3891.10%1.10%5.00
Wroclaw6931.40%1.40%5.00
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie8 553 -213
Dzienna Liczba Odwiedzających34 668+2%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien9 499 -44
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony123 783+8,8%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien8 463 -599
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika4,65+6%
Zawartość

www.Bankmillennium.pl

Tematy: Ok - Zamknij Informację, Przejdź Do Nawigacji, Przejdź Do Treści, Przejdź Do Wyszukiwarki, i Przejdź Do Mapy Strony.

Ta witryna ma około 37 908 użytkowników dziennie, przeglądających średnio 4,65 stron każdy.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Bank Millennium Sa
Mazowieckie
Warsaw
Polska
52.22977, 21.01178

Jej serwer jest zlokalizowany w Bank Millennium Sa (Mazowieckie, Warsaw.) ns.bankmillennium.pl, ns3.bankmillennium.pl, i ns.tpnet.pl są jej serwerami nazw DNS. Jej numer IP 193.201.167.41.

IP: 193.201.167.41

kodowanie: utf-8

Pomiar prędkości jej serwera wynosi 2053 milisekund.

Ustawienia Serwera
Content-Length:85898
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
ETag:"59c77f8c"
Vary:Accept-Encoding
Server:
Set-Cookie:--
X-Content-Type-Options:nosniff
X-Frame-Options:SAMEORIGIN
X-XSS-Protection:1
Liferay-Portal:
X-Powered-By:
Date:--
Set-Cookie:--