Bankmillenium.pl

Bankmillenium ma miejsce 116 w rankingu w Polsce. 'Klienci Indywidualni - Konta, pożyczki, kredyty mieszkaniowe, karty, lokaty - Bank Millennium.'

116Miejsce w rankingu w Polsce

10 116Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie11 316 942
Odwiedzających miesięcznie 2 407 860
Wartość na odwiedzającego--
Szacowana wartość1,79 Mln zł *
Linki zewnętrzne903
Ilość stron--
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • bankmillennium.biz.pl OK - zamknij informację, Logowanie, Przejdź do nawigacji

    bankmillennium.biz.pl

  •  Przejdź do treści, Przejdź do wyszukiwarki, Przejdź do mapy strony, Klienci Indywidualni

    bankmillennium.pl

  • bankmix.pl

    bankmix.pl

  • Raiffeisen Polbank - Konta osobiste, karty kredytowe, rachunki dla firm = raiffeisenpolbank.com

    bankmobilny.pl

  • Bank modeli 3d - modele 3D free download, modele przestrzenne, meble 3D

    bankmodeli3d.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje1,50%0,80%
Polska 116 96,10%96,60%
Niemcy 25 679 1,00%1,10%
Zjednoczone Królestwo 37 782 0,60%0,60%
Stany Zjednoczone 130 940 0,80%1,00%

Odwiedzający pochodzą z krajów, Stany Zjednoczone, Zjednoczone Królestwo, Niemcy i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Lyski30.70%0.70%5.00
Orneta60.60%0.70%6.00
Swiecie100.60%1.00%8.00
Gizycko190.70%0.90%7.00
Leszno240.90%1.00%5.00
Trzemeszno282.00%2.40%5.70
Gdansk416.30%6.20%4.80
Grudziadz460.70%0.40%3.00
Szczecin542.80%5.60%10.00
Sosnowiec601.10%1.10%5.00
Warsaw6930.30%30.60%4.90
Gdynia822.30%1.70%3.60
Bydgoszcz882.40%3.60%7.00
Lodz953.60%3.40%4.60
Bialystok951.60%1.30%4.00
Torun1131.10%1.50%6.00
Bielsko-biala1180.90%0.50%2.40
Olsztyn1281.80%0.50%1.20
Polska1442.00%1.70%4.20
Poznan2073.80%4.20%5.50
Katowice2881.20%1.50%6.00
Radom2880.40%0.40%4.00
Lublin3891.10%1.10%5.00
Wroclaw6931.40%1.40%5.00
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie8 501 -262
Dzienna Liczba Odwiedzających34 882+3%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien9 457 -117
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony124 233+9,0%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien8 429 -611
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika4,65+6%
Zawartość

www.Bankmillenium.pl

Tematy: Ok - Zamknij Informację, Przejdź Do Nawigacji, Przejdź Do Treści, Przejdź Do Wyszukiwarki, i Przejdź Do Mapy Strony.

Średnio 4,65 stron jest oglądanych każdego dnia, każda przez około 38 142 odwiedzjących dziennie.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Bank Millennium Sa
Mazowieckie
Warsaw
Polska
52.22977, 21.01178

Jej numer IP 193.201.167.112. Posiada 2 adresów DNS, ns.bankmillennium.pl, i ns3.bankmillennium.pl. Jej serwer jest zlokalizowany w Bank Millennium Sa (Mazowieckie, Warsaw.)

IP: 193.201.167.112

kodowanie: utf-8

Średni czas ładowania to 2053 milisekund, to wolniej niż 71% witryn w skali globalnej.

Ustawienia Serwera
Content-Length:85888
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
ETag:"2fc45f7"
Vary:Accept-Encoding
Server:
Set-Cookie:--
X-Content-Type-Options:nosniff
X-Frame-Options:SAMEORIGIN
X-XSS-Protection:1
Liferay-Portal:
X-Powered-By:
Date:--
Connection:close
Set-Cookie:--