Banki.pl

Banki ma miejsce 84 w rankingu w Polsce. 'Banki.pl - Portal finansowy.'

84Miejsce w rankingu w Polsce

6 096Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie15 812 496
Odwiedzających miesięcznie 1 124 236
Wartość na odwiedzającego0,51 zł
Szacowana wartość837 987,84 zł *
Linki zewnętrzne1 751
Ilość stron831 000
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • banki.rzeszow.pl financial conferences, konferencja, warsztaty finansowe

    banki.rzeszow.pl

  •  Kredyty, Przeszukaj internet, Centrum wiedzy, Banki w miastach

    banki.slask.pl

  • banki.waw.pl

    banki.waw.pl

  • Banki.ws - Serwis Bankowy - banki, konta, kredyty, fundusze, windykacja.

    banki.ws

  • banki.zgora.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje2,90%1,70%
Polska 84 85,90%89,20%
Belgia 1 802 2,30%1,20%
Zjednoczone Królestwo 4 174 4,20%4,30%
Norwegia 4 281 0,80%0,50%
Niemcy 6 772 2,90%2,80%
Hiszpania 16 833 1,10%0,30%

Większość odwiedzających pochodzi z Hiszpania, Niemcy, Norwegia, Zjednoczone Królestwo, Belgia i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Wloszakowice10.80%2.00%12.00
Babimost20.50%0.90%9.00
Wiecbork30.40%1.20%15.00
Szczekociny40.90%2.20%11.00
Dukla51.40%0.70%2.60
Strzegom50.30%0.20%2.90
Gostyn70.60%0.70%6.00
Bielawa131.30%0.30%1.20
Mirzec140.40%0.40%6.00
Sosnowiec141.70%3.10%9.00
Sniadowo150.80%0.30%1.90
Wodzislaw Slaski170.40%0.70%10.00
Ilawa200.40%0.40%5.00
Nowy Sacz240.70%0.50%3.50
Polska333.60%3.30%4.50
Kanczuga330.90%0.70%4.20
Bialystok381.90%1.60%4.10
Myslenice390.30%0.50%7.00
Koszalin460.60%0.90%8.00
Lomza490.50%0.40%4.00
Dzialdowo550.40%0.30%4.00
Bytom590.60%0.50%5.00
Radom730.90%1.20%7.00
Trzemeszno850.90%0.30%1.50
Walbrzych940.40%0.50%6.00
Wroclaw984.80%5.00%5.10
Kielce1011.00%0.60%3.00
Zabrze1030.40%0.50%7.00
Bielsko-biala1050.60%0.70%6.00
Poznan1144.50%4.20%4.50
Warsaw12914.10%13.70%4.80
Katowice1301.70%1.20%3.50
Gliwice1360.50%0.40%4.00
Gdynia1560.80%1.30%7.00
Gdansk1721.50%1.60%5.10
Lublin3131.00%0.90%4.40
Lodz3271.20%0.60%2.60
Olsztyn5500.40%0.10%1.00
Bydgoszcz6090.40%0.40%4.00
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie5 123 -191
Dzienna Liczba Odwiedzających55 854+8%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien5 790 -277
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony223 109+3,9%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien4 733 -130
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika5,20 -3,70%
Zawartość

www.Banki.pl

Tematy: Banki, Bankomaty, Rankingi, Kursy Walut, i Sesje Elixir.

Kategoria: 'Dla dzieci i młodzieży/Gry i zabawy'

61 074 użytkowników odwiedza tę witrynę codziennie, każdy przegląda 5,20 stron.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Krakowskie E-centrum Informatyczne Jump Dziedzic Pasek Przybyla S. J.
Malopolskie
Krakow
Polska
50.08333, 19.91667

Jest utrzymywany przez Krakowskie E-centrum Informatyczne Jump Dziedzic Pasek Przybyla S. J (Malopolskie, Krakow,) używając serwera sieciowego Apache/2. Środowisko języka programowania to PHP/5.3.3-7+squeeze19.

IP: 94.152.187.166

Wspierane przez: PHP/5.3.3-7+squeeze19

Web serwer: Apache/2

kodowanie: utf-8

PING www. (94.152.187.166) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od 5E98BBA6.static.tld.pl (94.152.187.166): icmp_seq=1 ttl=52 czas=148 ms
64 bajty od 5E98BBA6.static.tld.pl (94.152.187.166): icmp_seq=2 ttl=52 czas=144 ms
64 bajty od 5E98BBA6.static.tld.pl (94.152.187.166): icmp_seq=3 ttl=52 czas=137 ms
--- www. ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2139ms
rtt min/avg/max/mdev = 137.431/143.333/148.086/4.425 ms
rtt min/avg/max/mdev = 137.431/143.333/148.086/4.425 ms

Serwer jest wolniejszy niż 64% badanych witryn, z 1059 milisekund. Co więcej, w teście ping zerejestrowano czas 148 ms.

Ustawienia Serwera
Date:--
Server:Apache/2.2.22 (Debian)
X-Powered-By:PHP/5.3.3-7+squeeze19
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=UTF-8