Badoo.com

Badoo ma miejsce 95 w rankingu w Polsce. 'Meet People on Badoo, Make New Friends, Chat, Flirt.'

95Miejsce w rankingu w Polsce

303Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie326 974 725
Odwiedzających miesięcznie 9 371 639
Wartość na odwiedzającego0,22 zł
Szacowana wartość6,97 Mln zł *
Linki zewnętrzne10 632
Ilość stron1 332 000
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • badoo.pl meet people, networking, friends

    badoo.pl

  •  Go To Download Links », How To Crack badPiggies For all Version, Go To Download Links », Angry Birds StarWars II 1.2.1 & crack

    badpiggiescrack.blogspot.com

  • badrap-blog.blogspot.com

    badrap-blog.blogspot.com

  • badSENTINEL - Your Source For True Entertainment

    badsentinel.com

  • Strategia: Wprowadzenie do FL Badugi

    badugi.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje9,30%8,00%
Algieria 43 0,80%0,50%
Czechy 53 3,20%2,60%
Dominikana 59 0,80%0,90%
Nigeria 60 2,90%2,30%
Argentyna 65 1,80%2,10%
Szwajcaria 76 1,50%2,30%
Kolumbia 78 2,10%2,60%
Wlochy 81 8,80%9,80%
Ekwador 85 0,60%0,40%
Hiszpania 85 7,30%9,10%
Polska 95 5,50%5,60%
Francja 96 11,10%13,70%
Wegry 96 1,50%1,10%
Slowacja 100 1,10%0,50%
Inne kraje 101 0,70%0,60%
Portugalia 105 1,40%2,20%
Belgia 115 1,80%1,50%
Republika Poludniowej Afryki 115 2,00%2,30%
Austria 138 1,20%0,70%
Szwecja 139 1,30%1,90%
Brazylia 143 9,40%9,50%
Niderlandy 216 1,60%2,80%
Rumunia 231 1,00%0,90%
Grecja 266 1,30%1,20%
Meksyk 302 1,00%0,80%
Niemcy 337 4,10%3,30%
Zjednoczone Królestwo 438 2,40%2,70%
Egipt 475 0,70%0,80%
Kanada 524 1,50%1,00%
Ukraina 530 0,80%0,40%
Rosja 676 1,40%0,90%
Turcja 691 1,10%0,90%
Indonezja 707 1,00%0,50%
Korea 1 020 0,70%0,90%
Australia 1 260 0,50%0,20%
Chiny 3 153 1,30%0,60%
Stany Zjednoczone 4 033 2,50%1,20%
Indie 4 132 1,10%0,50%

Większość odwiedzających pochodzi z Szwajcaria, Argentyna, Nigeria, Dominikana, Czechy i Algieria.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Krzecin40.10%0.00%3.50
Kielce270.20%0.10%4.90
Lublin410.30%0.30%12.00
Poznan700.50%0.30%9.00
Lodz760.20%0.20%13.00
Warsaw1101.10%0.80%9.00
Polska1300.10%0.00%4.20
Wroclaw2310.10%0.40%29.00
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie25543
Dzienna Liczba Odwiedzających695 500 -17,02%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien35160
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony6 681 281 -12,66%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien15323
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika12,52+5,2%
Zawartość

www.Badoo.com

Tematy: Firefox, Opera, Safari, Internet Explorer, Chrome, i Download Now.

Kategoria: 'Online Communities/Social Networking' i 'Communautés virtuelles/Réseaux sociaux'

Wiek: Domena ma 13 lat i 0 miesięcy.

760 500 użytkowników odwiedza tę witrynę codziennie, każdy przegląda 12,52 stron.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Greysom Limited
England
Pool
Zjednoczone Królestwo
50.21667, -5.28333

Jest utrzymywany przez Greysom Limited (England, Pool,) używając serwera sieciowego nginx. Jej lokalny adres IP to 31.222.74.38.

IP: 31.222.74.38

Web serwer: nginx

kodowanie: utf-8

PING www. (31.222.76.36) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od 31.222.76.36: icmp_seq=1 ttl=248 czas=46.9 ms
64 bajty od 31.222.76.36: icmp_seq=2 ttl=248 czas=46.9 ms
64 bajty od 31.222.76.36: icmp_seq=3 ttl=248 czas=47.0 ms
--- www. ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2049ms
rtt min/avg/max/mdev = 46.908/46.990/47.087/0.073 ms
rtt min/avg/max/mdev = 46.908/46.990/47.087/0.073 ms

Serwer jest szybszy niż 81% badanych witryn, z 2616 milisekund.Co więcej, w teście ping zarejestrowano czas 46.9 ms.

Ustawienia Serwera
Server:nginx
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Transfer-Encoding:chunked
Connection:keep-alive
Expires:--
Date:--
Pragma:no-cache
Cache-control:private
X-XSS-Protection:1; mode=block
X-Frame-Options:DENY
P3P:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--