Bab.la

Bab ma miejsce 138 w rankingu w Polsce. 'Online dictionaries by bab.la - loving languages.'

138Miejsce w rankingu w Polsce

1 871Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie25 454 520
Odwiedzających miesięcznie 4 186 244
Wartość na odwiedzającego0,40 zł
Szacowana wartość3,11 Mln zł *
Linki zewnętrzne8 314
Ilość stron1 086 000
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • bab.pl bab, hotel, motel

    bab.pl

  • BABA Lubuskie Stowarzyszenie na Rzecz Kobiet | Bezpłatne poradnictwo dla ofiar przemocy i przestępstw, wsparcie i edukacja prawna, psychologiczna i prozdrowotna.

    baba.org.pl

  • baba.pl

    baba.pl

  • baba bar - Strona główna

    bababar.pl

  • Babach.pl | Bombowy portal kobiecy

    babach.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje7,20%4,70%
Polska 138 16,70%18,40%
Szwecja 182 5,20%4,20%
Dania 358 1,60%1,20%
Wlochy 399 9,20%7,80%
Niderlandy 422 4,30%4,00%
Argentyna 459 1,90%1,10%
Brazylia 492 11,40%10,20%
Niemcy 501 8,70%25,70%
Portugalia 522 1,50%1,10%
Kolumbia 525 1,60%1,50%
Peru 657 0,70%0,40%
Wegry 689 0,90%0,80%
Szwajcaria 731 1,00%0,70%
Rumunia 743 1,30%1,00%
Hiszpania 766 5,60%3,10%
Meksyk 771 2,10%1,10%
Belgia 838 1,10%1,10%
Austria 957 1,00%0,60%
Czechy 1 030 0,80%0,50%
Turcja 1 231 2,90%1,60%
Norwegia 1 697 0,60%0,40%
Zjednoczone Królestwo 1 951 2,50%2,20%
Kanada 4 647 0,90%0,40%
Francja 5 036 1,00%0,80%
Stany Zjednoczone 6 555 6,00%4,10%
Indie 7 800 2,40%1,50%

Jest najpopularniejsza w krajach, Argentyna, Niderlandy, Wlochy, Dania, Szwecja i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Ledziny200.10%0.10%1.60
Jastrzebie Zdroj220.30%0.30%3.00
Walbrzych320.30%0.30%3.50
Bielsko-biala580.20%0.60%7.00
Warsaw984.60%5.50%3.10
Poznan991.20%1.80%3.90
Wroclaw1211.00%1.60%4.00
Kielce1470.20%0.10%1.70
Lublin1630.50%0.50%2.90
Radom1710.20%0.10%1.60
Torun1770.20%0.10%2.00
Bialystok2090.10%0.20%4.00
Polska2340.30%0.20%1.70
Gdansk2610.40%0.30%2.00
Bydgoszcz3060.20%0.40%5.00
Lodz3170.40%0.20%1.30
Szczecin4060.20%0.10%1.70
Katowice4980.20%0.10%1.70
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie1 57234
Dzienna Liczba Odwiedzających201 588+0,5%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien1 44713
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony418 011 -3,38%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien2 491164
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika2,70 -3,91%
Zawartość

www.Bab.la

Tematy: Dictionary, i Quizzes.

Kategoria: 'Informo/Vortaroj' i '参考/字典'

Szacowana ilość 220 428 dziennych odwiedzających, każdy przegląda średnio 2,70 stron.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Cloudflare Inc.
Singapore
Singapore
Singapur
1.28967, 103.85007

Jest utrzymywany przez Cloudflare Inc (Singapore, Singapore,) używając serwera sieciowego Apache. Środowisko języka programowania to PHP/5.4.38.

IP: 104.28.23.30

Wspierane przez: PHP/5.4.38

Web serwer: Apache

kodowanie: utf-8

PING www. (104.28.23.30) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od 104.28.23.30: icmp_seq=1 ttl=58 czas=11.7 ms
64 bajty od 104.28.23.30: icmp_seq=2 ttl=58 czas=11.7 ms
64 bajty od 104.28.23.30: icmp_seq=3 ttl=58 czas=11.7 ms
--- www. ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2014ms
rtt min/avg/max/mdev = 11.765/11.774/11.780/0.088 ms
rtt min/avg/max/mdev = 11.765/11.774/11.780/0.088 ms

Czas ładowania witryny to 802 milisekund, wolniej niż 77% innych badanych witryn. Co więcej, ping na serwerze wynosi 11.7 ms.

Ustawienia Serwera
Date:--
Server:Apache
X-Powered-By:PHP/5.4.38
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:no-store,no-cache,must-revalidate
Pragma:no-cache
Set-Cookie:--
Cache-Control:post-check=0,pre-check=0
Last-Modified:--
Content-Language:en
P3P:--
Vary:Accept-Encoding
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html;charset=UTF-8