Az.pl

Az ma miejsce 306 w rankingu w Polsce. 'AZ.pl: Hosting WWW, Domeny, Kreator stron, Sklepy, VPS, SSL.'

306Miejsce w rankingu w Polsce

20 669Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie8 305 794
Odwiedzających miesięcznie 363 699
Wartość na odwiedzającego0,86 zł
Szacowana wartość271 459,1 zł *
Linki zewnętrzne11 432
Ilość stron483 000
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • az24.pl ogłoszenia, bezpłatne, darmowe

    az24.pl

  • Strona niedostępna

    az4.pl

  • az5.pl

    az5.pl

  • Motoryzacyjny Katalog Stron - Portal Motoryzacyjny

    az7.pl

  • Strona w przygotowaniu...

    aza.com.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje6,20%4,00%
Polska 306 86,90%92,60%
Irlandia 4 089 1,90%1,10%
Australia 22 251 1,30%0,70%
Zjednoczone Królestwo 45 844 1,30%0,50%
Niemcy 51 648 1,40%0,50%
Stany Zjednoczone 226 381 1,10%0,60%

Jest najpopularniejsza w krajach, Stany Zjednoczone, Niemcy, Zjednoczone Królestwo, Australia, Irlandia i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Mogilno80.90%1.80%18.00
Leszno103.60%4.90%13.00
Opalenica111.40%2.80%18.00
Kielce394.80%8.10%15.00
Bielsko-biala604.20%1.10%2.30
Olsztyn826.10%0.80%1.30
Polska1064.20%9.60%21.00
Radom1232.50%0.90%3.20
Poznan1728.40%12.80%14.00
Warsaw33017.20%22.90%12.00
Wroclaw4155.30%2.50%4.30
Gdynia5081.20%0.30%2.20
Szczecin7591.50%0.30%1.60
Lublin8691.30%0.50%4.00
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie17 369743
Dzienna Liczba Odwiedzających14 766 -5,98%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien22 1831 399
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony95 425+4,8%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien10 848 -404
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika8,40+12%
Zawartość

www.Az.pl

Tematy: Hosting, i Zaloguj, Hosting, i Zaloguj.

Kategoria: 'Domeny/Rejestratorzy'

Szacowana ilość 16 146 dziennych odwiedzających, każdy przegląda średnio 8,40 stron.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Home.pl S.a.
Zachodniopomorskie
Szczecin
Polska
53.42894, 14.55302

Jej lokalny adres IP to 89.161.254.163. Jej serwer jest zlokalizowany w Home.pl S.a (Zachodniopomorskie, Szczecin.) Jej 2 serwerów nazw to ns11.az.pl, i ns10.az.pl.

IP: 89.161.254.163

kodowanie: utf-8

PING www. (89.161.254.163) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od v2082455.home.net.pl (89.161.254.163): icmp_seq=1 ttl=54 czas=132 ms
64 bajty od v2082455.home.net.pl (89.161.254.163): icmp_seq=2 ttl=54 czas=132 ms
64 bajty od v2082455.home.net.pl (89.161.254.163): icmp_seq=3 ttl=54 czas=132 ms
--- www. ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 132.017/132.068/132.106/0.299 ms
rtt min/avg/max/mdev = 132.017/132.068/132.106/0.299 ms

Czas ładowania witryny to 1233 milisekund, wolniej niż 56% innych badanych witryn. Co więcej, ping na serwerze wynosi 132 ms.

Ustawienia Serwera
Date:--
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
Transfer-Encoding:chunked
Connection:keep-alive
Link: