Autocentrum.pl

Autocentrum ma miejsce 186 w rankingu w Polsce. 'Niezależny Portal Motoryzacyjny AutoCentrum.pl.'

186Miejsce w rankingu w Polsce

12 054Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie8 686 818
Odwiedzających miesięcznie 2 435 100
Wartość na odwiedzającego0,28 zł
Szacowana wartość1,81 Mln zł *
Linki zewnętrzne4 778
Ilość stron910 500
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • autocentrum - Autocentrum | Mechanika Samochodowa, Elektryka, Myjnia, Przeglądy

    autocentrum.warszawa.pl

  •  Opony, Ubezpieczenia, ©, Mapa strony

    autocentrum.waw.pl

  • autocentrum24.eu

    autocentrum24.eu

  • Auto Centrum - Zana - Myjnia ręczna, serwis - Lublin

    autocentrum24.pl

  • mechanika - blacharstwo - lakiernictwo - instalacje gazowe - Gdynia

    autocentrumas.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje2,70%3,20%
Polska 186 87,70%88,60%
Estonia 1 608 0,60%0,50%
Dania 5 334 1,10%0,70%
Irlandia 5 746 0,90%0,40%
Belgia 6 776 1,00%0,90%
Zjednoczone Królestwo 8 200 4,00%3,50%
Niemcy 16 829 2,10%2,10%

Odwiedzający pochodzą z krajów, Zjednoczone Królestwo, Belgia, Irlandia, Dania, Estonia i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Ostaszewo150.80%0.30%1.90
Leczna251.00%0.80%4.00
Sosnowiec771.30%0.90%3.50
Polska893.50%3.70%5.30
Gliwice1171.20%0.50%2.00
Gdansk1673.20%2.90%4.50
Kielce1681.10%1.20%5.00
Katowice1792.60%1.70%3.30
Lodz1983.00%2.40%4.00
Lublin2012.60%2.90%5.50
Warsaw21517.80%17.00%4.70
Poznan2654.80%3.50%3.60
Bialystok2681.10%0.60%2.60
Olsztyn3220.90%0.60%3.00
Wroclaw3833.20%2.90%4.50
Bydgoszcz4131.00%1.60%8.00
Szczecin7610.80%0.30%2.10
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie10 129 -1 148
Dzienna Liczba Odwiedzających28 676+13%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien11 557 -1 416
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony114 030+10,5%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien9 176 -782
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika5,19 -2,81%
Zawartość

www.Autocentrum.pl

Tematy: Szukaj, Zobacz Wszystkie Wiadomości, Auta, i Testy I Opinie.

Kategoria: 'Biznes/Motoryzacja'

Średnio 5,19 stron jest oglądanych każdego dnia, każda przez około 31 356 odwiedzjących dziennie.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Oponeo.pl S.a.
Kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Polska
53.1235, 18.00762

Oponeo.pl S.a (Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz) jest lokalizacją serwera Apache. Jej numer IP 91.206.6.66.

IP: 91.206.6.66

Web serwer: Apache

kodowanie: iso-8859-2

Średni czas ładowania to 3369 milisekund, to wolniej niż 89% witryn w skali globalnej.

Ustawienia Serwera
Server:Apache
Cache-Control:must-revalidate, max-age=0, s-maxage=180
Vary:Accept-Encoding
Content-Type:text/html; charset=iso-8859-2
Transfer-Encoding:chunked
Date:--
X-Varnish:3165560650 3165523118
Age:80
Via:1.1 varnish
Connection:keep-alive
X-Cache:HIT