Artelis.pl

Artelis ma miejsce 1 185 w rankingu w Polsce. 'Artelis - Miasto Artykułów, Miasto Twórczości.'

1 185Miejsce w rankingu w Polsce

99 690Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie952 560
Odwiedzających miesięcznie 88 510
Wartość na odwiedzającego0,28 zł
Szacowana wartość66 717,06 zł *
Linki zewnętrzne4 448
Ilość stron688 500
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • arthan.pl meble sosnowe wejscie

    arthan.pl

  •  Juvenile Arthritis, Fibromyalgia, Psoriatic Arthritis, Gout

    arthritistoday.org

  • artplastica.pl

    artplastica.pl

  • Artro - artroskopia, bark, więzadła krzyżowe, urazy kolana, uszkodzenia stawów, staw skokowy, staw barkowy - Strona główna

    artro.com.pl

  • Aruba Networks | People move. Networks must follow.

    arubanetworks.com

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Polska 1 185 95,40%97,20%
Zjednoczone Królestwo 53 897 4,60%2,80%

Odwiedzający pochodzą z krajów, Zjednoczone Królestwo i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Dabrowa Gornicza794.50%1.70%1.40
Wroclaw29222.80%44.30%7.00
Poznan60513.40%22.10%6.00
Lodz10355.50%2.50%1.60
Katowice13434.40%1.20%1.00
Warsaw73755.20%2.00%1.40
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie83 773 -7 275
Dzienna Liczba Odwiedzających3 467+5%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien89 671 -7 206
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony10 203+6%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien90 178 -11 253
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika3,80+2%
Zawartość

www.Artelis.pl

Tematy: O Artelis, Aktualności, Abc/pomoc Artelis, Legalność Artykułów, Praca W Artelis, i Regulamin.

Średnio 3,80 stron jest oglądanych każdego dnia, każda przez około 3 791 odwiedzjących dziennie.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Biznes-host.pl Sp. Z O.o.
Wielkopolskie
Poznan
Polska
52.40692, 16.92993

Środowisko języka programowania to PHP/5.3.25. Jej 2 serwerów nazw to ns2.dahost.pl, i ns1.dahost.pl. Jest utrzymywany przez Biznes-host.pl Sp. Z O.o (Wielkopolskie, Poznan,) używając serwera sieciowego Apache/2.

IP: 91.239.67.3

Wspierane przez: PHP/5.3.25

Web serwer: Apache/2

kodowanie: utf-8

PING www. (91.239.67.3) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od vz12236.dahost.pl (91.239.67.3): icmp_seq=1 ttl=47 czas=167 ms
64 bajty od vz12236.dahost.pl (91.239.67.3): icmp_seq=2 ttl=47 czas=152 ms
64 bajty od vz12236.dahost.pl (91.239.67.3): icmp_seq=3 ttl=47 czas=146 ms
--- www. ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2148ms
rtt min/avg/max/mdev = 146.657/155.621/167.530/8.777 ms
rtt min/avg/max/mdev = 146.657/155.621/167.530/8.777 ms

W teście ping zarejestrowano czas 167 ms, a przeciętny czas ładowania pełnej strony to 2582 milisekund. To szybciej niż 81% witryn w skali globalnej.

Ustawienia Serwera
Date:--
Server:Apache/2
X-Powered-By:PHP/5.3.25
P3P:--
Set-Cookie:--
X-Frame-Options:SAMEORIGIN
Vary:Accept-Encoding,User-Agent
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=UTF-8