Archiwumallegro.pl

Archiwumallegro ma miejsce 711 w rankingu w Polsce. 'Publiczne Archiwum Allegro.'

711Miejsce w rankingu w Polsce

47 251Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie1 309 770
Odwiedzających miesięcznie 199 413
Wartość na odwiedzającego0,07 zł
Szacowana wartość149 233,64 zł *
Linki zewnętrzne651
Ilość stron783 000
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • archiwumkomiksu.pl Zaloguj się, Moja strona, Kategorie

    archiwumkomiksu.pl

  •  Utwory, Wytwórnie płytowe, Sklep, Romuald Czystaw

    archiwumrocka.art.pl

  • archman.pl

    archman.pl

  • Archrival - Youth Marketing Agency

    archrival.com

  • Archtrend - Portal o wnętrzach

    archtrend.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje7,10%7,10%
Polska 711 86,10%87,80%
Wlochy 48 290 1,70%1,20%
Niemcy 52 557 2,60%2,20%
Zjednoczone Królestwo 65 893 1,90%1,30%
Stany Zjednoczone 758 298 0,60%0,40%

Większość odwiedzających pochodzi z Stany Zjednoczone, Zjednoczone Królestwo, Niemcy, Wlochy i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Tczew274.70%8.40%4.10
Lodz4954.50%5.10%2.60
Gdansk6993.50%2.70%1.80
Lublin7092.30%5.50%5.00
Wroclaw8385.20%6.60%2.90
Katowice8772.40%2.30%2.20
Polska9222.10%1.60%1.80
Poznan9285.50%5.80%2.40
Bydgoszcz11052.20%0.90%1.00
Warsaw138911.80%8.30%1.60
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie39 7072 768
Dzienna Liczba Odwiedzających8 967 -8,41%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien35 8692 653
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony14 854 -9,70%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien63 6104 040
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika2,16 -1,37%
Zawartość

www.Archiwumallegro.pl

Tematy: Szukaj, Detektyw, Znajdź Aukcje, Znajdź Użytkownika, i Anuluj.

9 805 użytkowników odwiedza tę witrynę codziennie, każdy przegląda 2,16 stron.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Ovh Sas
Nord-pas-de-calais
Roubaix
Francja
50.69421, 3.17456

Adres IP Archiwumallegro.pl to 37.59.21.46. Jest utrzymywany przez Ovh Sas (Nord-pas-de-calais, Roubaix,) używając serwera sieciowego Apache. dns3.paa.pl, i dns4.paa.pl są jej serwerami nazw DNS.

IP: 37.59.21.46

Web serwer: Apache

kodowanie: utf-8

PING www. (37.59.21.46) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od ns425026.ip-37-59-21.eu (37.59.21.46): icmp_seq=1 ttl=52 czas=120 ms
64 bajty od ns425026.ip-37-59-21.eu (37.59.21.46): icmp_seq=2 ttl=52 czas=120 ms
64 bajty od ns425026.ip-37-59-21.eu (37.59.21.46): icmp_seq=3 ttl=52 czas=120 ms
--- www. ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2123ms
rtt min/avg/max/mdev = 120.372/120.422/120.476/0.286 ms
rtt min/avg/max/mdev = 120.372/120.422/120.476/0.286 ms

Serwer jest szybszy niż 84% badanych witryn, z 2849 milisekund.Co więcej, w teście ping zarejestrowano czas 120 ms.

Ustawienia Serwera
Date:--
Server:Apache
Cache-Control:no-cache
Pragma:no-cache
Vary:Accept-Encoding
Content-Type:text/html
Transfer-Encoding:chunked