Ankieta-online.pl

Ankieta-online ma miejsce 42 w rankingu w Polsce. 'IQS research.think forward.'

42Miejsce w rankingu w Polsce

4 877Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie8 277 482
Odwiedzających miesięcznie 7 594 020
Wartość na odwiedzającego--
Szacowana wartość5,65 Mln zł *
Linki zewnętrzne97
Ilość stron15
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • ankietadlapes.pl biuro rachunkowe sosnowiec, rachmistrz, twój rachmistrz

    ankietadlapes.pl

  • Ankieta Internetowa

    ankietainternetowa.pl

  • ankietakredytowa.pl

    ankietakredytowa.pl

  • home.pl : Najlepszy hosting. Domeny, serwery, e-mail, sklepy internetowe, SSL

    ankietanarodowa.pl

  • Ankieta+ twoja darmowa ankieta, test, sondaż i formularz online. Internetowe badania marketingowe.

    ankietaplus.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje0,50%0,70%
Polska 42 99,50%99,30%

Większość odwiedzająych pochodzi z Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Piaseczno230.20%0.20%1.00
Gliwice311.10%1.00%1.00
Nowa Sarzyna330.20%0.30%1.20
Jasienica Rosielna360.20%0.20%1.00
Mosina380.20%0.20%1.00
Bytom380.60%0.60%1.10
Bedzin430.20%0.20%1.00
Pabianice450.20%0.20%1.00
Warsaw4721.90%21.70%1.07
Polska482.20%2.20%1.10
Szczecin482.00%2.00%1.10
Katowice492.30%2.20%1.10
Lodz503.20%3.20%1.10
Nowy Sacz510.30%0.30%1.10
Lublin592.50%2.40%1.10
Poznan595.50%5.50%1.07
Zabrze600.50%0.50%1.10
Gdynia611.50%1.40%1.10
Wroclaw625.10%5.00%1.06
Leszno630.30%0.20%1.00
Jaworzno640.20%0.30%1.10
Gdansk662.60%2.60%1.10
Kielce670.90%0.90%1.00
Bialystok691.10%1.00%1.00
Biala Podlaska690.20%0.20%1.00
Olsztyn721.00%1.00%1.10
Murowana Goslina730.20%0.20%1.00
Jastrzebie Zdroj740.20%0.20%1.10
Zory780.20%0.10%1.00
Jaslo830.10%0.10%1.00
Belchatow850.20%0.20%1.20
Pruszcz Gdanski850.30%0.30%1.10
Tczew850.30%0.30%1.30
Walbrzych860.40%0.40%1.10
Bielsko-biala880.50%0.50%1.10
Opole970.30%0.30%1.00
Dabrowa Gornicza1010.20%0.20%1.20
Rybnik1010.20%0.20%1.20
Koszalin1020.30%0.20%1.00
Czestochowa1020.20%0.20%1.20
Radom1070.50%0.60%1.20
Bydgoszcz1181.20%1.20%1.00
Chelm1190.30%0.30%1.00
Torun1220.60%0.70%1.20
Trzemeszno1350.30%0.20%1.00
Kalisz1380.20%0.30%1.20
Tychy1390.20%0.20%1.20
Legnica1430.20%0.20%1.00
Sosnowiec1520.30%0.20%1.00
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie4 098 -672
Dzienna Liczba Odwiedzających114 062+18%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien2 633 -457
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony94 075+20%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien10 999 -2 061
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika1,08+2%
Zawartość

www.Ankieta-online.pl

Tematy: English, Nasze NarzĘdzia, Sklep, Z Ostatniej Chwili, i Wzmocnij Equity Marki.

Średnio 1,08 stron jest oglądanych każdego dnia, każda przez około 124 722 odwiedzjących dziennie.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Eco Atman
-
-
Polska
52.22977, 21.01178

Jest utrzymywany przez Eco Atman (, -,) używając serwera sieciowego Apache. Jej lokalny adres IP to 91.185.191.27.

IP: 91.185.191.27

Web serwer: Apache

kodowanie: utf-8

PING www. (91.185.191.27) 56(84) bajtów danych.
From ecoserver.thinx.pl (212.91.0.81) icmp_seq=1 Destination Host Unreachable
From ecoserver.thinx.pl (212.91.0.81) icmp_seq=2 Destination Host Unreachable
From ecoserver.thinx.pl (212.91.0.81) icmp_seq=3 Destination Host Unreachable
--- www. ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 0 otrzymał, +3 errors, 100% utraty pakietów, czas 2134ms

Średni czas ładowania to 509 milisekund, to szybciej niż 90% witryn w skali globalnej.

Ustawienia Serwera
Date:--
Server:Apache
Last-Modified:--
ETag:"b501876-528e-5113457fa03d4"
Accept-Ranges:bytes
Content-Length:21134
Cache-Control:max-age=3, must-revalidate
Expires:--
Vary:Accept-Encoding,Cookie
Content-Type:text/html; charset=UTF-8