Android.com.pl

Android ma miejsce 302 w rankingu w Polsce. 'Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android. -.'

302Miejsce w rankingu w Polsce

19 634Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie4 060 287
Odwiedzających miesięcznie 639 615
Wartość na odwiedzającego0,18 zł
Szacowana wartość477 085,61 zł *
Linki zewnętrzne5 082
Ilość stron820 500
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • android.com.tr Web Yazılım, Mobil Uygulama, CRM Yazılımı

    android.com.tr

  • android.de

    android.de

  • android.gs

    android.gs

  • Android Forum

    android.net

  • android.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje6,70%2,60%
Polska 302 83,70%89,50%
Norwegia 4 793 1,60%1,90%
Czechy 9 838 0,70%0,80%
Turcja 28 863 1,30%0,50%
Zjednoczone Królestwo 32 743 1,70%1,10%
Niemcy 40 968 1,30%1,20%
Indie 67 589 2,10%1,80%
Stany Zjednoczone 278 542 0,90%0,40%

Większość odwiedzających pochodzi z Niemcy, Zjednoczone Królestwo, Turcja, Czechy, Norwegia i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Kozieglowy131.10%0.70%1.80
Straszyn213.90%1.40%1.20
Bydgoszcz965.70%4.80%2.70
Kielce1371.50%4.10%9.00
Bielsko-biala1401.30%1.60%4.00
Wroclaw1997.00%13.00%5.90
Bialystok2661.50%1.30%2.80
Gdansk2983.00%3.30%3.50
Lodz3022.40%6.50%8.00
Szczecin3162.40%1.50%2.00
Warsaw43813.50%11.30%2.60
Torun4420.90%0.50%1.60
Lublin4442.10%2.10%3.20
Katowice5821.10%3.20%9.00
Polska6431.60%0.70%1.40
Poznan10492.40%1.60%2.20
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie16 499 -2 051
Dzienna Liczba Odwiedzających20 116+15%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien16 424 -2 232
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony47 863+8%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien21 176 -1 829
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika3,10 -6,06%
Zawartość

www.Android.com.pl

Tematy: Tweeter, Poprzedni, Następny, i Aberit.

Kategoria: 'Telefonia/Komórkowa'

21 996 użytkowników odwiedza tę witrynę codziennie, każdy przegląda 3,10 stron.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Ovh Sas
Nord-pas-de-calais
Roubaix
Francja
50.69421, 3.17456

Środowisko języka programowania to PHP/5.4.37-1~dotdeb.1. Jej 2 serwerów nazw to srv.android.com.pl, i ns.windows-phone.pl. Ovh Sas (Nord-pas-de-calais, Roubaix) jest lokalizacją serwera nginx.

IP: 37.187.170.202

Wspierane przez: PHP/5.4.37-1~dotdeb.1

Web serwer: nginx

kodowanie: utf-8

PING www. (37.187.170.202) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od ns348158.ip-37-187-170.eu (37.187.170.202): icmp_seq=1 ttl=52 czas=122 ms
64 bajty od ns348158.ip-37-187-170.eu (37.187.170.202): icmp_seq=2 ttl=52 czas=122 ms
64 bajty od ns348158.ip-37-187-170.eu (37.187.170.202): icmp_seq=3 ttl=52 czas=122 ms
--- www. ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2123ms
rtt min/avg/max/mdev = 122.595/122.631/122.698/0.289 ms
rtt min/avg/max/mdev = 122.595/122.631/122.698/0.289 ms

Serwer jest szybszy niż 88% badanych witryn, z 3265 milisekund.Co więcej, w teście ping zarejestrowano czas 122 ms.

Ustawienia Serwera
Server:nginx
Date:--
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
Transfer-Encoding:chunked
Connection:keep-alive
X-Powered-By:PHP/5.4.37-1~dotdeb.1
Last-Modified:--