Aliorbank.pl

Aliorbank ma miejsce 71 w rankingu w Polsce. 'Alior Bank - Wyższa Kultura Bankowości.'

71Miejsce w rankingu w Polsce

6 985Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie16 223 420
Odwiedzających miesięcznie 2 305 393
Wartość na odwiedzającego0,36 zł
Szacowana wartość1,71 Mln zł *
Linki zewnętrzne1 409
Ilość stron315 000
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • aliorbankopinie.blogspot.com Strona główna, Pożyczka gotówkowa- opinie, Alior Sync- Opinie

    aliorbankopinie.blogspot.com

  •  Zaloguj się przez Allegro, Zaloguj, Rejestracja, Nie pamiętam hasła

    aliorbanl.pl

  • aliorbroker.pl

    aliorbroker.pl

  • Domena z wizytówką WWW

    aliorcloud.pl

  • Home

    aliorconsulting.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje1,90%1,90%
Polska 71 93,00%91,80%
Irlandia 2 894 0,70%0,80%
Niderlandy 5 030 1,40%1,80%
Zjednoczone Królestwo 9 496 1,60%2,00%
Hiszpania 18 511 0,60%0,60%
Stany Zjednoczone 91 564 0,80%1,00%

Odwiedzający pochodzą z krajów, Stany Zjednoczone, Hiszpania, Zjednoczone Królestwo, Niderlandy, Irlandia i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Czeladz90.60%0.60%4.00
Suwalki120.40%0.50%6.00
Krasnik200.40%0.20%2.30
Myslenice211.20%0.20%1.00
Leszno230.60%1.00%7.00
Opoczno240.60%0.10%1.00
Konin250.40%0.40%4.00
Radom301.70%2.00%5.40
Gliwice351.10%1.30%6.00
Wroclaw468.30%9.90%5.60
Oswiecim490.40%0.10%1.00
Skawina540.70%0.70%4.00
Lublin552.70%5.60%10.00
Warsaw5623.30%21.10%4.20
Pruszcz Gdanski610.50%0.50%5.00
Lodz832.80%2.70%4.50
Kielce940.90%0.80%3.90
Gdynia981.30%1.40%5.10
Biala Podlaska990.30%0.10%1.00
Opole1050.30%0.40%6.00
Gdansk1112.30%1.80%3.70
Szczecin1171.50%1.60%5.20
Polska1371.70%0.90%2.50
Katowice1471.30%1.60%6.00
Poznan1533.20%3.60%5.30
Bielsko-biala1850.40%0.30%4.00
Olsztyn2200.70%0.30%2.30
Torun2520.40%0.40%5.00
Bydgoszcz2550.90%0.90%5.00
Bialystok2990.50%0.30%3.00
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie5 870 -343
Dzienna Liczba Odwiedzających50 504+8%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien6 434 -336
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony177 347+12,3%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien5 968 -582
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika4,57+4%
Zawartość

www.Aliorbank.pl

Tematy: Aktualności, Kariera, Przydatne Dokumenty, Opłaty I Prowizje, Placówki, i Bankomaty.

Średnio 4,57 stron jest oglądanych każdego dnia, każda przez około 55 224 odwiedzjących dziennie.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Alior Bank S.a.
Mazowieckie
Warsaw
Polska
52.22977, 21.01178

Posiada 2 adresów DNS, ns2.aliorbank.pl, i ns1.aliorbank.pl. Jej serwer jest zlokalizowany w Alior Bank S.a (Mazowieckie, Warsaw.) Jej numer IP 195.182.52.100.

IP: 195.182.52.100

kodowanie: iso-8859-2

Średni czas ładowania to 1136 milisekund, to szybciej niż 61% witryn w skali globalnej.

Ustawienia Serwera
Date:--
Set-Cookie:--
Cache-Control:no-cache,no-store
Pragma:no-cache
Expires:--
Content-Type:text/html;charset=ISO-8859-2
Content-Language:pl
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding
Transfer-Encoding:chunked