Aleseriale.pl

Aleseriale ma miejsce 135 w rankingu w Polsce. 'Świat seriali telewizyjnych - aleSeriale.pl.'

135Miejsce w rankingu w Polsce

8 610Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie13 351 716
Odwiedzających miesięcznie 816 195
Wartość na odwiedzającego0,78 zł
Szacowana wartość608 393,12 zł *
Linki zewnętrzne326
Ilość stron741 000
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • alesexshop.pl Uptime graph, Toolbar

    alesexshop.pl

  •  Opalanie, Dla mężczyzn, Lierac, Lierac Prescription

    alesgroupe.com.pl

  • aleshit.pl

    aleshit.pl

  • alesny.pl Daten

    alesny.pl

  • .:: www.alespanko.pl Serwis noclegowo - turystyczny. Noclegi w górach, morzem, nad jeziorem, w mieście

    alespanko.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje3,80%3,30%
Polska 135 82,60%82,80%
Irlandia 1 553 1,80%2,00%
Zjednoczone Królestwo 4 267 5,70%5,30%
Niemcy 11 844 2,10%2,60%
Niderlandy 13 218 0,80%0,80%
Hiszpania 14 912 1,00%1,30%
Kanada 26 551 0,60%0,60%
Francja 36 869 0,50%0,50%
Stany Zjednoczone 108 815 1,10%0,80%

Jest najpopularniejsza w krajach, Hiszpania, Niderlandy, Niemcy, Zjednoczone Królestwo, Irlandia i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Torun552.00%1.90%6.00
Olsztyn941.50%1.50%6.00
Katowice962.60%2.60%6.00
Gdansk1033.50%3.30%5.70
Lodz1143.20%3.50%6.40
Radom1260.90%1.10%7.00
Gdynia1321.60%1.40%5.00
Warsaw15617.80%19.30%6.50
Polska1592.10%1.30%3.80
Wroclaw1794.50%3.50%4.60
Bydgoszcz1901.70%1.50%6.00
Szczecin2261.10%2.20%12.00
Bialystok2380.80%0.60%5.00
Lublin2491.70%1.70%6.00
Poznan3222.90%2.80%5.60
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie7 235 -241
Dzienna Liczba Odwiedzających37 878+5%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien8 634 -308
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony181 999+3,9%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien5 817 -88
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika6,24 -1,42%
Zawartość

www.Aleseriale.pl

Tematy: Seriale, Wiadomości, Opisy, Multimedia, Rankingi, i Rozrywka.

Szacowana ilość 41 418 dziennych odwiedzających, każdy przegląda średnio 6,24 stron.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Wirtualna Polska S.a.
Mazowieckie
Milanowek
Polska
52.11879, 20.67155

Jest utrzymywany przez Wirtualna Polska S.a (Mazowieckie, Milanowek,) używając serwera sieciowego aris. Numer IP serwera Aleseriale.pl to 212.77.100.83. Jej 2 serwerów nazw to ns2.wp.pl, i ns1.wp.pl.

IP: 212.77.100.83

Web serwer: aris

kodowanie: utf-8

PING rd.wp.pl (212.77.100.83) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od rd.wp.pl (212.77.100.83): icmp_seq=1 ttl=242 czas=141 ms
64 bajty od rd.wp.pl (212.77.100.83): icmp_seq=2 ttl=242 czas=140 ms
64 bajty od rd.wp.pl (212.77.100.83): icmp_seq=3 ttl=242 czas=140 ms
--- rd.wp.pl ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2143ms
rtt min/avg/max/mdev = 140.323/140.638/141.244/0.526 ms
rtt min/avg/max/mdev = 140.323/140.638/141.244/0.526 ms

Czas ładowania witryny to 2696 milisekund, mniej niż 82% inych badanych witryn. Co więcej, ping na serwerze wynosi 141 ms.

Ustawienia Serwera
Server:aris
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
Pragma:no-cache
X-UA-Compatible:IE=10
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Content-Length:91442
Connection:close