Alekino.tv

Alekino ma miejsce 622 w rankingu w Polsce. 'Filmy online, seriale online, z lektorem, za darmo - alekino.tv.'

622Miejsce w rankingu w Polsce

28 140Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie5 556 600
Odwiedzających miesięcznie 232 432
Wartość na odwiedzającego0,13 zł
Szacowana wartość173 741,26 zł *
Linki zewnętrzne225
Ilość stron1 725 000
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • alekinoplus.pl ale kino, alekino, film

    alekinoplus.pl

  •  serwery www, konto email, poczta, sklep internetowy

    alekkorszewski.pl

  • alekksandra.blogspot.com

    alekksandra.blogspot.com

  • aleklasa.pl - powtórki z polskiego do matury i egzaminu gimnazjalnego

    aleklasa.pl

  • Klimatyzatory sprzedaż i montaż klimatyzacji Warszawa - Aleklima.pl

    aleklima.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje5,30%2,00%
Polska 622 65,80%50,30%
Zjednoczone Królestwo 4 852 12,70%35,70%
Niderlandy 6 007 6,10%4,90%
Niemcy 10 744 8,20%6,30%
Francja 75 069 1,00%0,30%
Stany Zjednoczone 343 267 0,90%0,60%

Stany Zjednoczone, Francja, Niemcy, Niderlandy, Zjednoczone Królestwo i Polska są krajami, z których pochodzi najwięcej odwiedzjących.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Walbrzych603.10%1.60%4.00
Lodz3325.20%2.60%4.00
Kielce3441.90%0.50%2.00
Bydgoszcz3603.10%3.40%9.00
Polska3843.10%2.00%5.00
Gdansk6532.40%2.10%7.00
Warsaw10348.90%9.50%9.00
Poznan11753.60%1.50%3.30
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie23 647 -368
Dzienna Liczba Odwiedzających10 914 -1,54%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien29 588317
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony65 267+13%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien15 742 -1 947
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika7,80+15%
Zawartość

www.Alekino.tv

Tematy: Zaloguj, Filmy, Seriale, i Aktorzy.

Ta witryna ma około 11 934 użytkowników dziennie, przeglądających średnio 7,80 stron każdy.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Voxility Srl
Bucuresti
Bucharest
Rumunia
44.43225, 26.10626

Posiada 2 adresów DNS, ns1.secure-name1.com, i ns2.secure-name2.com. Środowisko języka programowania to PHP/5.4.24-1~dotdeb.1. Jest utrzymywany przez Voxility Srl (Bucuresti, Bucharest,) używając serwera sieciowego nginx.

IP: 93.115.82.213

Wspierane przez: PHP/5.4.24-1~dotdeb.1

Web serwer: nginx

kodowanie: utf-8

PING www. (93.115.82.213) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od lh25357.voxility.net (93.115.82.213): icmp_seq=1 ttl=52 czas=146 ms
64 bajty od lh25357.voxility.net (93.115.82.213): icmp_seq=2 ttl=52 czas=146 ms
64 bajty od lh25357.voxility.net (93.115.82.213): icmp_seq=3 ttl=52 czas=146 ms
--- www. ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2147ms
rtt min/avg/max/mdev = 146.114/146.123/146.134/0.312 ms
rtt min/avg/max/mdev = 146.114/146.123/146.134/0.312 ms

Ping na serwerze wynosi 146 ms, a średni czas ładowania strony to 2789 milisekund.

Ustawienia Serwera
Server:nginx
Date:--
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Connection:close
X-Powered-By:PHP/5.4.24-1~dotdeb.1
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
Set-Cookie:--