Alegratka.pl

Alegratka ma miejsce 400 w rankingu w Polsce. 'Darmowe Ogłoszenia Drobne | Alegratka.pl.'

400Miejsce w rankingu w Polsce

30 784Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie4 524 660
Odwiedzających miesięcznie 439 831
Wartość na odwiedzającego0,13 zł
Szacowana wartość328 238,36 zł
Linki zewnętrzne1 466
Ilość stron2 145 000

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2017 . Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje6,40%3,50%
Polska 400 91,50%95,10%
Zjednoczone Królestwo 37 087 2,10%1,30%

Zjednoczone Królestwo i Polska są krajami, z których pochodzi najwięcej odwiedzjących.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Olsztyn1543.40%1.80%3.20
Kielce2062.30%1.10%2.90
Bydgoszcz2333.90%4.50%7.00
Polska3853.10%1.40%2.80
Warsaw40318.70%24.00%7.60
Gdansk8112.20%0.80%2.10
Poznan12643.10%1.30%2.40
Wroclaw12712.50%1.60%3.70
Lodz12781.60%0.40%1.60
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie25 869 -2 104
Dzienna Liczba Odwiedzających10 914+2%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien29 855 -766
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony46 212+30%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien21 868 -6 607
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika5,50+27%
Zawartość

www.Alegratka.pl

Tematy: Dodaj Ogłoszenie Za Darmo, Wszystkie Kategorie, Antyki, i Kolekcje.

Ta witryna ma około 11 934 użytkowników dziennie, przeglądających średnio 5,50 stron każdy.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Polskapresse Sp. Z O.o.
Pomorskie
Gdansk
Polska
54.35205, 18.64637

Jest utrzymywany przez Polskapresse Sp. Z O.o (Pomorskie, Gdansk,) używając serwera sieciowego Apache. Jej numer IP 78.24.167.5.

IP: 78.24.167.5

Web serwer: Apache

kodowanie: utf-8

PING (78.24.167.5) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od (78.24.167.5): icmp_seq=1 ttl=53 czas=136 ms
64 bajty od (78.24.167.5): icmp_seq=2 ttl=53 czas=136 ms
64 bajty od (78.24.167.5): icmp_seq=3 ttl=53 czas=136 ms
--- ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 1999ms
rtt min/avg/max/mdev = 136.497/136.654/136.835/0.139 ms
rtt min/avg/max/mdev = 136.497/136.654/136.835/0.139 ms

Ping na serwerze wynosi 136 ms, a średni czas ładowania strony to 2409 milisekund.

Ustawienia Serwera
Date:--
Server:Apache
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding
Connection:close
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Podobne domeny
  • alegre.pl alegre, Jarosław Buła, Alegre Logistic Sp. z o.o.

    alegre.pl

  • Nowy serwer eHost.pl

    alegresoft.pl

  • alegria.com.pl

    alegria.com.pl

  • Untitled Document

    alegria.pl

  • Szkole Tańca ALEGRIA! Zapraszamy

    alegria.poznan.pl