Alegratka.pl

Alegratka ma miejsce 400 w rankingu w Polsce. 'Darmowe Ogłoszenia Drobne | Alegratka.pl.'

400Miejsce w rankingu w Polsce

30 784Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie4 524 660
Odwiedzających miesięcznie 439 831
Wartość na odwiedzającego0,13 zł
Szacowana wartość328 238,36 zł *
Linki zewnętrzne1 466
Ilość stron2 145 000
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • alegre.pl alegre, Jarosław Buła, Alegre Logistic Sp. z o.o.

    alegre.pl

  • Nowy serwer eHost.pl

    alegresoft.pl

  • alegria.com.pl

    alegria.com.pl

  • Untitled Document

    alegria.pl

  • Szkole Tańca ALEGRIA! Zapraszamy

    alegria.poznan.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje6,40%3,50%
Polska 400 91,50%95,10%
Zjednoczone Królestwo 37 087 2,10%1,30%

Zjednoczone Królestwo i Polska są krajami, z których pochodzi najwięcej odwiedzjących.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Olsztyn1543.40%1.80%3.20
Kielce2062.30%1.10%2.90
Bydgoszcz2333.90%4.50%7.00
Polska3853.10%1.40%2.80
Warsaw40318.70%24.00%7.60
Gdansk8112.20%0.80%2.10
Poznan12643.10%1.30%2.40
Wroclaw12712.50%1.60%3.70
Lodz12781.60%0.40%1.60
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie25 869 -2 104
Dzienna Liczba Odwiedzających10 914+2%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien29 855 -766
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony46 212+30%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien21 868 -6 607
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika5,50+27%
Zawartość

www.Alegratka.pl

Tematy: Dodaj Ogłoszenie Za Darmo, Wszystkie Kategorie, Antyki, i Kolekcje.

Ta witryna ma około 11 934 użytkowników dziennie, przeglądających średnio 5,50 stron każdy.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Polskapresse Sp. Z O.o.
Pomorskie
Gdansk
Polska
54.35205, 18.64637

Jest utrzymywany przez Polskapresse Sp. Z O.o (Pomorskie, Gdansk,) używając serwera sieciowego Apache. Jej numer IP 78.24.167.5.

IP: 78.24.167.5

Web serwer: Apache

kodowanie: utf-8

PING (78.24.167.5) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od (78.24.167.5): icmp_seq=1 ttl=53 czas=136 ms
64 bajty od (78.24.167.5): icmp_seq=2 ttl=53 czas=136 ms
64 bajty od (78.24.167.5): icmp_seq=3 ttl=53 czas=136 ms
--- ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 1999ms
rtt min/avg/max/mdev = 136.497/136.654/136.835/0.139 ms
rtt min/avg/max/mdev = 136.497/136.654/136.835/0.139 ms

Ping na serwerze wynosi 136 ms, a średni czas ładowania strony to 2409 milisekund.

Ustawienia Serwera
Date:--
Server:Apache
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding
Connection:close
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=utf-8