Agito.pl

Agito ma miejsce 233 w rankingu w Polsce. 'Sklep internetowy Agito.pl.'

233Miejsce w rankingu w Polsce

14 930Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie5 093 550
Odwiedzających miesięcznie 540 471
Wartość na odwiedzającego0,74 zł
Szacowana wartość403 244,71 zł *
Linki zewnętrzne1 875
Ilość stron724 500
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • agmarpolska - Firma handlowa FHP Agmar

    agmarpolska.com.pl

  •  Realizacje, e-informat.pl

    agmartelekom.pl

  • agmot.pl

    agmot.pl

  • AGNAMICUS - Sklep - tania manga, anime, artbooki, gadzety, yaoi ...

    agnamicus.pl

  • Agnes Elektromax

    agnes-elektromax.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje4,30%2,30%
Polska 233 92,40%94,40%
Niderlandy 12 970 1,40%2,00%
Rumunia 16 897 0,60%0,50%
Niemcy 60 032 0,80%0,60%
Zjednoczone Królestwo 83 729 0,60%0,20%

Większość odwiedzających pochodzi z Zjednoczone Królestwo, Niemcy, Rumunia, Niderlandy i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Lezajsk51.00%1.20%4.00
Bedzin321.00%0.60%2.10
Gliwice1080.90%3.00%12.00
Poznan1967.70%5.30%2.50
Torun1971.40%1.00%2.70
Warsaw21920.50%25.30%4.60
Wroclaw2636.00%4.70%2.90
Gdansk2832.40%3.00%4.70
Bydgoszcz3451.80%1.60%3.30
Lublin3672.10%1.90%3.40
Lodz5261.60%1.30%3.00
Polska5261.60%0.60%1.50
Szczecin6411.10%0.50%1.80
Katowice7691.00%0.70%2.70
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie12 546 -1 015
Dzienna Liczba Odwiedzających24 610+11%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien13 494 -1 378
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony78 921+5,4%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien13 111 -650
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika4,19 -5,42%
Zawartość

www.Agito.pl

Tematy: Codzienne Megaokazje, Raty Bez Wychodzenia Z Domu, Punkty Odbioru W Największych Miastach, Karty Podarunkowe, Kategorie, i Karta Podarunkowa Agito.

Kategoria: 'Zakupy/Komputery'

26 910 użytkowników odwiedza tę witrynę codziennie, każdy przegląda 4,19 stron.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Grupa Allegro Sp. Z O.o.
Wielkopolskie
Poznan
Polska
52.40692, 16.92993

Serwer jest utrzymywany przez Grupa Allegro Sp. Z O.o (Wielkopolskie, Poznan.) Jej numer IP 193.23.48.71.

IP: 193.23.48.71

kodowanie: iso-8859-2

PING (193.23.48.71) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od 193.23.48.71: icmp_seq=1 ttl=244 czas=191 ms
64 bajty od 193.23.48.71: icmp_seq=2 ttl=244 czas=188 ms
64 bajty od 193.23.48.71: icmp_seq=2 ttl=244 czas=188 ms

Serwer jest wolniejszy niż 50% badanych witryn, z 1372 milisekund. Co więcej, w teście ping zerejestrowano czas 191 ms.

Ustawienia Serwera
Date:--
P3P:--
X-UA-Compatible:IE=Edge
X-agito-server-info:0.1
Pragma:no-cache
Access-Control-Allow-Origin:*
Vary:Accept-Encoding
Content-Type:text/html; charset=ISO-8859-2
Transfer-Encoding:chunked
Connection:keep-alive
Accept-Ranges:bytes