Aftermarket.pl

Aftermarket ma miejsce 113 w rankingu w Polsce. 'Giełda domen – handel i kupno domen – zakup domen - tanie aukcje - Aftermarket.pl.'

113Miejsce w rankingu w Polsce

9 102Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie15 792 651
Odwiedzających miesięcznie 764 479
Wartość na odwiedzającego0,23 zł
Szacowana wartość570 147,55 zł *
Linki zewnętrzne876
Ilość stron817 500
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • aftermarket24.pl Giełda domen, Przechwytywanie domen, Rejestracja domen

    aftermarket24.pl

  •  Rejestracja, Logowanie

    aftermarketcup.pl

  • aftermarketnews.pl

    aftermarketnews.pl

  • Aftermath.pl - zjemy Ci mózg

    aftermath.pl

  • Aftermath Ent: Dr. Dre Eminem Kendrick Lamar Jon Connor

    aftermathmusic.com

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje4,20%2,10%
Polska 113 93,40%93,20%
Slowacja 840 1,80%4,60%
Niemcy 66 068 0,60%0,10%

Odwiedzający pochodzą z krajów, Niemcy, Slowacja i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Cieszyn60.50%7.60%100.00
Lublin405.60%6.40%8.00
Lubin420.40%3.00%50.00
Koszalin540.60%1.50%17.00
Katowice604.30%2.10%3.30
Kalisz690.80%1.10%10.00
Polska992.70%1.70%4.30
Szczecin1032.70%1.70%4.40
Warsaw11519.60%24.70%8.80
Radom1220.80%1.60%14.00
Olsztyn1381.00%1.30%9.00
Wroclaw1645.30%2.60%3.50
Poznan1736.90%1.50%1.50
Gliwice2480.50%0.20%2.60
Gdansk2592.20%0.70%2.30
Lodz4871.10%0.60%4.00
Bydgoszcz5001.00%0.30%2.40
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie7 649 -1 976
Dzienna Liczba Odwiedzających33 812+25%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien9 769 -2 310
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony212 757+33,8%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien4 971 -1 542
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika8,20+7%
Zawartość

www.Aftermarket.pl

Tematy: Przechwytywanie Domen, Rejestracja Domen, Serwery I Hosting, Wycena Domen, i Bieżące Aukcje Domen.

Kategoria: 'Domeny/Sprzedaż i aukcje'

Średnio 8,20 stron jest oglądanych każdego dnia, każda przez około 36 972 odwiedzjących dziennie.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Greener
Mazowieckie
Warsaw
Polska
52.22977, 21.01178

Jej 2 serwerów nazw to ns1.dropped.net.pl, i ns2.dropped.net.pl. Numer IP serwera Aftermarket.pl to 212.91.6.37. Greener (Mazowieckie, Warsaw) jest lokalizacją serwera Apache.

IP: 212.91.6.37

Web serwer: Apache

kodowanie: utf-8

PING www. (212.91.6.37) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od fw1.dropped.net.pl (212.91.6.37): icmp_seq=1 ttl=53 czas=191 ms
64 bajty od fw1.dropped.net.pl (212.91.6.37): icmp_seq=2 ttl=53 czas=193 ms
64 bajty od fw1.dropped.net.pl (212.91.6.37): icmp_seq=3 ttl=53 czas=191 ms
--- www. ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2194ms
rtt min/avg/max/mdev = 191.528/192.215/193.470/1.022 ms
rtt min/avg/max/mdev = 191.528/192.215/193.470/1.022 ms

W teście ping zarejestrowano czas 191 ms, a przeciętny czas ładowania pełnej strony to 1714 milisekund. To szybciej niż 62% witryn w skali globalnej.

Ustawienia Serwera
Date:--
Server:Apache
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
X-Frame-Options:SAMEORIGIN
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=utf-8