Aaaby.pl

Aaaby ma miejsce 10 w rankingu w Polsce. 'Darmowe ogłoszenia KupSprzedaj.pl.'

10Miejsce w rankingu w Polsce

643Miejsce Na Świecie

Stron oglądanych miesięcznie144 164 664
Odwiedzających miesięcznie 28 047 600
Wartość na odwiedzającego--
Szacowana wartość20,88 Mln zł *
Linki zewnętrzne41 555
Ilość stron--
Słowa kluczowe
Niedostępne

*Dane szacunkowe, przeczytaj wyłączenie odpowiedzialności.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016

Podobne domeny
  • aaacademy.pl domena, domeny, serwer www

    aaacademy.pl

  •  Nahoru, Autorská práva fotografií

    aaach.pl

  • aaadom.pl

    aaadom.pl

  • Directory listing of /

    aaadruk3d.pl

  • Directory listing of /

    aaaedu.pl

Odwiedzający

KrajPozycja KrajuUzytkownicy %Wyswietlenia strony %
Inne kraje4,10%3,80%
Polska 10 85,60%87,90%
Irlandia 138 1,40%1,30%
Norwegia 590 0,50%0,50%
Zjednoczone Królestwo 630 3,00%2,50%
Niemcy 1 144 2,20%1,90%
Niderlandy 2 077 0,50%0,30%
Chiny 6 093 1,10%0,70%
Stany Zjednoczone 9 455 1,50%1,30%

Odwiedzający pochodzą z krajów, Niderlandy, Niemcy, Zjednoczone Królestwo, Norwegia, Irlandia i Polska.

MiastoRanking MiastaUżytkownicyWyświetlenia stronyWyświetlenia strony na użytkownika
Tychy30.60%0.70%5.40
Szamotuly30.10%0.10%6.00
Piaseczno30.20%0.10%3.00
Oborniki40.20%0.30%6.50
Zawonia40.10%0.20%6.00
Plock50.30%0.20%2.90
Ruda50.20%0.40%10.00
Siedlce50.30%0.30%5.20
Lowicz50.20%0.40%13.00
Myslowice60.10%0.20%9.00
Pruszcz Gdanski70.40%0.30%4.70
Zabrze70.50%0.50%5.50
Bochnia70.10%0.00%1.70
Przemysl80.10%0.20%8.00
Olawa80.30%0.20%3.60
Chelm80.20%0.20%5.30
Szczecin81.80%1.30%3.80
Stargard Szczecinski80.20%0.10%2.40
Sosnowiec80.40%0.30%4.20
Warsaw822.50%35.30%8.00
Poznan95.80%4.90%4.30
Lublin92.20%2.90%6.70
Legnica90.30%0.30%5.80
Gdansk102.10%2.50%6.10
Szczecinek100.10%0.10%2.30
Olsztyn100.70%0.50%3.60
Lodz102.90%2.80%4.80
Kielce100.70%0.50%3.60
Radom100.60%0.30%2.70
Wroclaw105.10%4.30%4.30
Zory100.10%0.20%12.00
Polska111.90%1.10%3.10
Katowice111.60%1.40%4.50
Siemianowice110.10%0.10%5.00
Czestochowa110.20%0.20%4.20
Gdynia110.90%1.00%5.30
Gliwice110.40%0.30%3.80
Torun120.60%0.50%4.20
Wloclawek120.10%0.20%6.00
Borowe130.10%0.00%1.50
Lubin130.10%0.10%3.10
Bielsko-biala130.40%0.30%3.40
Leszno130.20%0.10%1.30
Kedzierzyn-kozle140.20%0.10%3.40
Bydgoszcz140.80%0.80%5.40
Gorlice150.10%0.00%1.00
Bialystok150.50%0.50%5.20
Wolow160.10%0.10%2.80
Walbrzych160.30%0.20%3.00
Wieliczka160.10%0.10%4.10
Nowy Sacz220.10%0.00%1.60
Kalisz230.20%0.10%2.10
Bytom270.10%0.10%3.80
Opole270.10%0.10%2.90
Jastrzebie Zdroj280.10%0.00%1.30
Dabrowa Gornicza300.10%0.00%1.00
Belchatow330.10%0.00%1.70
Skawina490.10%0.00%1.90
Trzemeszno700.10%0.00%1.90
Historia Ruchu na Stronie Srednio na 90 Dni
Miejsce Na Świecie5401
Dzienna Liczba Odwiedzających442 552 -0,16%
Pozycja wg Odwiedzajacych Na Dzien583 -13
Dzienna Liczba Wyświetleń Strony1 633 936+1,7%
Pozycja wg Wyswietlen Strony Na Dzien60513
Liczba Wyswietlen Na Uzytkownika4,81+1,9%
Zawartość

www.Aaaby.pl

Tematy: Moje Ogłoszenia, Szukaj, Dodaj Ogłoszenie, Polska, i Wrocław.

Kategoria: 'W Sieci/Portale'

Średnio 4,81 stron jest oglądanych każdego dnia, każda przez około 483 912 odwiedzjących dziennie.

LinkiSerwer
Polozenie Serwera
Portal Addressing Of Agora Sa
Mazowieckie
Warsaw
Polska
52.22977, 21.01178

Jej 2 serwerów nazw to zeus.gazeta.pl, i hera.gazeta.pl. Serwer jest utrzymywany przez Portal Addressing Of Agora Sa (Mazowieckie, Warsaw.) Jej lokalny adres IP to 80.252.0.135.

IP: 80.252.0.135

kodowanie: utf-8

PING www. (80.252.0.135) 56(84) bajtów danych.
64 bajty od adv.gazeta.pl (80.252.0.135): icmp_seq=1 ttl=240 czas=199 ms
64 bajty od adv.gazeta.pl (80.252.0.135): icmp_seq=2 ttl=240 czas=198 ms
64 bajty od adv.gazeta.pl (80.252.0.135): icmp_seq=3 ttl=240 czas=201 ms
--- www. ping statystyka ---
3 pakiety przesyłane, 3 otrzymał, 0% utraty pakietów, czas 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 198.500/199.867/201.668/1.329 ms
rtt min/avg/max/mdev = 198.500/199.867/201.668/1.329 ms

W teście ping zarejestrowano czas 199 ms, a przeciętny czas ładowania pełnej strony to 2985 milisekund. To szybciej niż 86% witryn w skali globalnej.

Ustawienia Serwera
host_name:WEB01
Content-Type:text/html; charset=utf-8
X-UA-Device:pc
Transfer-Encoding:chunked
Date:--
Age:0
Connection:keep-alive
Via:asp_vtrad1
X-Cache:MISS
Vary:Accept-Encoding, User-Agent