O nas

Naszym celem w URLmetryka.pl jest stworzenie prostej i latwej w obsludze platformy, która mierzy i umiejscawia w rankingu witryny internetowe w Polsce. Uzywamy specjalistycznych algorytmów oraz wielu strumieni danych do zasilenia „silnika” stojacego za witryna. Szybkie przegladanie pozwala na szczególnie latwe porównywanie witryn znajomych, konkurentów oraz odwiedzanych witryn.

Tam, gdzie to mozliwe, jestesmy w stanie dostarczyc doglebne dane o rankingach wedlug miast/miejsc w Polsce oraz miedzynarodowo wedlug krajów. Co wiecej, dostarczamy próbke linków zewnetrznych do witryny oraz z niej. Wraz z lokalizacja oraz ustawieniami serwera utrzymujacego witryne.

Kto nas uzywa?
Mamy szeroki zakres uzytkowników, w tym specjalistów od marketingu sieciowego, ekspertów do spraw SEO, wydawców, male biznesy, entuzjastów internetowych wraz z przecietnymi uzytkownikami Internetu.

Przyszlosc:
Mamy w przygotowaniu ekscytujace plany uczynienia wyników jeszcze bardziej dokladnymi i dostarczenia jeszcze wiekszej ilosci danych niz aktualnie.